fb pixel Thanose zřejmě zabije někdo ze "svaté supertrojice": 5 vodítek k Avengers: Endgame z nového a posledního traileru – G.cz
Vyhledávání

Thanose zřejmě zabije někdo ze "svaté supertrojice": 5 vodítek k Avengers: Endgame z nového a posledního traileru

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Už se to blíží! 25. dubna vtrhnou do kin čtvrtí, poslední Avengers a my zjistíme, jak to všechno dopadne. Kdo zabije Thanose a bude to vůbec někdo? Který z Avengerů zemře? Bude se cestovat časem? Jak pomůže Ant-Man? Tolik otázek by nezodpověděl ani Jan Tleskač, naštěstí Marvel pár týdnů před Dnem D vypustil třetí upoutávku ne očekávaný velkofilm, která prozradila, případně potvrdila mnohé. Mnohé!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 3.4.2019, 11:45

1. Teorie o cestování časem a Quantum Realm potvrzeny

Téměř na tuty nová upoutávka potvrdila dvě nejpopulárnější fanouškovské teorie o Avengers: Engame. Jednou z nich je ta o cestování časem. V traileru v jednom záběru vidíme Black Widow (Scarlett Johansson) v krátkém platinovém mikádu, které měla na hlavě v Infinity War. Později už se ale ukazuje s odrostlými dlouhými rudými vlasy, takže se bavíme o časovém posunu klidně několik let. Dále víme, že důležitou roli sehraje paralelní realita zvaná Quantum Realm, s níž umí pracovat Ant-Man (Paul Rudd). V traileru č. 2 jsme viděli Tonyho Starka (Robert Downey Jr.) ve speciálním obleku určeném pro tuto realitu, zároveň měl ale světlé, nagelované vlasy, ne nepodobné těm, které nosil ve svých prvních sólo filmech jako Iron Man - playboy. V nejnovější upoutávce je to ale životním dramatem přešlý, prošedivělý Tony.

2. Tony se vrátí na Zem a vzniknou noví Avengers

V úplně prvním teaseru jsme Tonyho Starak viděli opuštěně a bezcílně plout vesmírem. V novém traileru se shledá se svou milovanou Pepper (Gwyneth Paltrow), ale taky se svými bývalými kolegy - rspt. s tím, co z nich zbylo. Stejně tak se na zemi dostane Thor (Chris Hemsworth), Nebula (Karen Gillan) a Rocket (Bradley Cooper), kteří truchlí nad ztrátou Strážců galaxie. Ti všichni dohromady vytvoří vlastně nové Avengers, ale vypadá to, že vzniknou dva týmy, z nichž jeden se zřejmě vypraví právě do minulosti - na misi k získání Kamenů nekonečna před Thanosem (Josh Brolin).

3. Z Hawkeyho je Ronin

Co dělá Black Widow v Japonsku? Kdo zná komiksy, ten ví - a my to taky víme. Poté, co Clint Barton aka Hawkeye (Jeremy Renner) přijde o manželku a děti, stane se z něj osaměle bojující Ronin. Že přijme novou identitu, o tom svědčí záběr na Roninovo tetování, který v traileru na nové Avengers taky najdeme. Black Widow se nicméně bývalého Avengera podaří přesvědčit, aby se vrátil.

4. Tony a Cap se usmíří

Velká hádka dvou skvělých přátel zažehnána, minimálně pro záchranu půlky galaxie. V traileru vidíme Tonyho, jak se Kapitána Americy ptá, jestli mu věří. Ten po váhavé chvilce odvětí, že ano a ti dva si podají ruce. A naše srdce divoce buší a plesají. To je dobře, kluci, že jste zase kamarádi!

5. Thanose zabije někdo z "velké trojky"

Nejzásadnější otázka - kdo porazí Thanose? A bude to vůbec někdo? No, podle traileru to vypadá, že to padne buď na Thora, Iron Mana nebo Kapitána Americu. Tahle velká avengeří trojice, které se v průběhu let dostalo nejvíce pozornosti a několika sólo filmů, se s šíleným Titánem setká na pozadí hořících trosek. Upoutávka věnuje hodně pozornosti Starkovi, ale to může být jenom klamání tělem. Thanose zároveň vidíme sedět zhrouceného a vybaveného obřím mečem. Znamená to, že není tak mocný, jak jsme si dosud mysleli? Zároveň už několik měsíců víme, že jedna z hlavních postav v posledních Avengers zemře. To bude velký smutek...

A tady je 5 bláznivých teorií o tom, co se v Avengers: Endgame pravděpodobně nestane, ale kdyby ano, bylo by to super.

Podobné články

Doporučujeme

Další články