fb pixel Tenisky, ve kterých se blejskneš ve škole! – G.cz
Vyhledávání

Tenisky, ve kterých se blejskneš ve škole!

Zdroj: Footshop.cz

Krom toho, že funkce „budík“ si v tvým telefonu konečně přestane připadat nepotřebně, je datum prvního září zajímavý ještě něčím.

FootShop.cz
FootShop.cz 29.8.2016, 13:50

Pokud tě napadl první školní den, získáváš trofej detektiva Colomba. A protože je moc hezký věřit, že po těch dvou měsících vypadáme úplně jinak (jakože líp), nesmíme nic podcenit, ani výběr šatstva. Teda krom případů silikonových prsou nebo prázdnin strávených na steroidech, to pak šaty hrajou až druhořadou roli.

Pokud se tě ale netýkaj ani silikony, ani steroidy, je tady pro tebe naše příručka, jak vzbudit dobrej dojem svým obutím už první školní den.

Jeremy Scott

Pokud chceš být nepřehlédnutelnej a nevadí ti, že se tě budou spolužáci chodit ptát, kde sehnat LSD, pak je Jeremy Scott jasná volba. Pokud navíc máš slovíčko mainstream na seznamu vulgarismů, pak není nad čím přemýšlet.

Nike Benassi

Obuj tyhle pantofle, nasaď vytahaný tričko a přijď nejdřív 5. září. A nahlas se vysměj všem, co měli o čtyři dny kratší prázdniny. O kamarády máš postaráno, easy.

Reebok Instapump

Pokud máš sociální fobii a bojíš se toho, že si přede všema šlápneš na tkaničku a pádem se ztrapníš na celou dobu následujícího studia, vem Instapumpy. Nejenom že nemají žádný tkaničky, ale integrovanou pumpičkou si můžeš nastavit tuhost svršku, což má ještě tu výhodu, že pokud si náhodou nebudeš s nikým rozumět, můžeš prostě v rohu pumpovat.

adidas W Equipment

Máme tady něco pro něžný pohlaví! Pokud chceš ukázat, že Deichmann není jediný místo na planetě, kde se může slečna obout, jseš tady správně. V záplavě koženkových balerínek a fake airmaxů se budou tyhle Equipmenty naprosto dokonale vyjímat.

Filling Pieces

Pokud si potrpíš na luxus a nepotřebuješ, aby byly tvoje tenisky polepený logem výrobce odshora dolů, je značka Filling Pieces přímo pro tebe. Portugalská ruční práce s využitím italské kůže, to vše na tvé noze. Zní to lákavě, že?

A tady se ještě podívejte na 5 důvodů, proč investovat do tenisek pro děti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články