5 důvodů, proč investovat do tenisek pro děti! – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč investovat do tenisek pro děti!

Děti jsou radost, ale i starost. No dobře, tohle moudro jsme si mohli odpustit, ale jak jinak začít článek o dětských teniskách. Jako jo, pár způsobů by se asi našlo. Děti jsou něco jako pětikoruny. Buď si je můžeš vydřít tvrdou prací, nebo se ti prostě zakutálí k nohám. Tady se vlastně říká to s tím čápem. Tentokrát přinášíme pár důvodů, proč opatřit své ratolesti pořádný tenisky!

FootShop.cz
FootShop.cz 24.8.2016, 18:28

Nikdy nevíš

Najít dítě na zemi sice není tak jednoduchý, jak to zní (pokud to teda není tzv. cizí dítě), ale náhoda je blbec a zkrátka se jednoho hezkýho dne můžeš dočkat. A co pak, přece nenecháš svýho potomka, aby chodil bosej!

A je to tady

Tohle je trochu míň obvyklej případ, protože většinou víš o čápovi alespoň trochu dopředu. Když ne, tak není lepší způsob, jak to oslavit, než si splnit svůj vlastní sen a koupit juniorovi Yeezy od Kanyeho Westa, který najdeš už tuhle sobotu ve Footshopu!

Stavební spoření je out

Investice do tenisek je pro čápovu zásilku do života daleko lepší. Třeba právě Yeezy se krátce po koupi často zhodnotí až několikanásobně, takže to nebude trvat dlouho a budeš mít doma malýho Rockefellera.

Potkáš další mamky a taťky

Už nikdy se nemusíš bát samoty na pískovišti nebo u kafe v dětským koutku. Na release akci Footshopu tuhle sobotu potkáš další rodiče, kteří se rozhodli příští generaci předat odkaz Kanyeho Westa.

Učit se chodit? Haha

I čerstvě narozený dítě umí chodit, nevěř rodičovským poradnám ani učebnicím anatomie. Jenom se prostě musí rozkoukat a využít času, kdy ještě nemá job a krom nočníku ani žádný další povinnosti. Tak kam chodit. Počkat, to má Boost podrážku? Tak na co ještě čekáme, jdem na procházku!

Takže nezapomeňte, už tuto sobotu ve Foosthopu!

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu