Tenisky ve tvým oblíbeným seriálu? Našli jsme je! – G.cz
Vyhledávání

Tenisky ve tvým oblíbeným seriálu? Našli jsme je!

Zdroj: Footshop.cz

Natáčení seriálů někdy není úplně rychlý, takže protagonista si občas prosadí, aby mohl místo tvrdých polobotek nazout něco pohodlnějšího. V případě seriálů z nemocničního prostředí to může být třeba invalidní vozík, jenomže když hraješ soudce v kriminálce, není to jednoduchý.

FootShop.cz
FootShop.cz 22.3.2017, 16:50

Dr. House

Je to sice seriál z nemocničního prostředí, ale doktor Dům se k invalidnímu vozíku odhodlá jen výjimečně, polobotky ale rozhodně nestrpí. Tentokrát se rozhodl nazout tenisky značky Asics. Dobře se v nich chodí, takže House stihne za den navštívit a naštvat ještě víc pacientů.

The Big Bang Theory

Ať už seš židovskýho nebo indickýho etnika, můžeš nazout Vansky, aniž by se tvoje osoba stala v astrofyzikálním ústavu centrem posměchu. Jo, nějak takhle znějící ponaučení by bylo dobrý si z téhle fotky odnést.

Fresh Prince

Hlavní postava amerického sitcomu rozhodně není někdo, kdo by nazouval polobotky, aby se cítil trochu dospělejc a nad věcí. Naopak, jeho rošťáckou životní filozofii poznáš už z dálky! Prince si libuje ve značce Jordan, což není způsobeno jenom barvou jeho kůže, ale hlavně jejich skvělým pohodlím, kterýho se nevzdává ani doma.

Breaking Bad

Když umíráš na rakovinu a vaříš metamfetamin, ale zároveň chceš pořád ještě vypadat jako spořádanej občan a příkladnej otec od rodiny, zvolíš značku Clarks. Teda alespoň Walter tak učinil a šlape mu to víc než dobře.

A na závěr ještě 5 tenisek, co vlastně nejsou tenisky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články