5 tenisek, co vlastně nejsou tenisky – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek, co vlastně nejsou tenisky

Pokud jseš fanoušek tenisek až do morku kostí, nespokojíš se s napěchovaným botníkem. Je nutný, aby tvou zálibu bylo vidět všude kolem. Pokud navíc tuhle závislost pořádně vyhrotíš, může z tebe být filmová hvězda hollywoodskýho formátu. To jsme možná trochu přehnali, každopádně v seriálu Nejpodivnější úchylky budeš určitě aspirovat na hlavní roli.

FootShop.cz
FootShop.cz 16.3.2017, 16:50

Bejvák

Tohle bude vtipnej projekt od architektonickýho návrhu až po dělení majetku při rozvodovým řízení, až bude soudce vynášet verdikt, kdo se teda stane majitelem té boty, ve který bydlíte. Horší je, když na noc nezavážeš tkaničky a probudíš se s kaluží v obýváku. Hezčí barák by sice představovaly třeba nějaký sportovní adidasky, ale pořád lepší bydlet v polobotce než v paneláku.

Kára

Když si ve svý tenisce uděláš garáž, byla by škoda ji nechat prázdnou. Navíc je to skvělá příležitost k výrobě takový teniskový matrjošky. Šlápneš teniskou na pedál v autě, který je taky teniska, a zajedeš s ním do domu, kterej není nic jinýho než teniska. Converska, abychom byli přesní.

Pohovka

Conversky tady máme ještě jednou, tentokrát ale v podání pohovky. Tenisky maj ale na rozdíl od týhle pohovky jednoznačnou výhodu v tom, že z nich nespadneš. Ačkoliv je úsměv asiatky na fotce širší než nabídka aliexpressu, nevypadá ten kus nábytku úplně stabilně.

Žrádlo

Na chvíli přestaň sledovat kalorický tabulky a pusť se do svých nejmastnějších Airmaxů v životě. To teda platí, pokud dodržuješ alespoň základní hygienu, což tak nějak předpokládáme. Na rozdíl od klasických Airmaxů ale tyhle naštěstí nemaj vzduchovou bublinu v podrážce.

Balón

Když při rozvodu přijdeš o barák, máš chuť ode všeho odletět. Osobní terapeut ti sice řekne, že vzdávat se není nejlepší cesta, ale tím, že nafoukneš tenisku a odletíš do stratosféry, ukážeš, že máš na život vlastní, dost vyhraněnej názor.

A na závěr se ještě mrkni na 5 důvodů, proč si místo dětí pořídit tenisky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články