„Ten pán smrděl, jako když přijde náš táta z hospody,“ líčil prvňáček svůj první den ve škole, kterou navštívil opilý senior

Obrázek uživatele Dirk Diggler
03.09.2018, 15:20

První školní den budoucích prvňáčků na základní škole T. G. Masaryka na Praze 6. Měl to být velký den plný nadšení a seznámování s novým prostředím a kamarády, který by byl završen obrovským kornoutem plným sladkostí, jenže to se bohužel nestalo. Místo milé a mladé paní učitelky na žáčky čekal strašidelný pán, který připomínal mytologickou bytost z počítačové hry League of Legends.

Děsivý pán

„Ten starej pán vypadal jako z toho hororu s upírama. Ještě než jsme s maminkou vstoupili do třídy, tak jsme slyšel strašidelnej dech jako od toho zlýho pána ze Star Wars,“ popisuje barvitě malý Honzík svůj první den ve škole.

Podobný zážitek si prožili nejen děti, ale i rodiče. Mnozí z nich si připadali, jako kdyby se někdo rozhodl, že posune inkluzi o level dál a zapojí do ní i seniory. Když se ten starý pán rozmluvil před dětmi, některé z nich se dokonce rozplakaly. Děti obdržely mnoho cenných rad, které využijí v životě. Dozvěděli se například, že becherovku není radno míchat ze slivovicí, a následně se přiučily i lekci angličtiny, když ten neznámý postarší senior překládal slovo pussy.

Některé z dětí dokonce přišly v rudých trenýrkách, a tak se jich ten starý pán s úsměvem na tváři zeptal, jestli se chystají na spartakiádu. Rodiče se však tolik nesmáli a chtěli mít první den rychle za sebou. Jeden z rodičů dokonce neznámému seniorovi řekl, že když skončí se svým vyprávěním o tom, že nerad vstává, koupí u v cukrárně rakvičku. „Tati, ten pán smrdí jako ty, když přijdeš z hospody,“ pošeptal jeden z prvňáčků svému tátovi, což naštěstí skoro nikdo neslyšel.

Při odchodu ze třídy ten starý pán nemohl otevřít dveře, a tak na něj jemným hlasem zavolala jedna z maminek, ať táhne, čímž měla na mysli, aby táhl dveře směrem k sobě, což si ovšem ostatní vyložili jinak než měli.

Samozřejmě, že se jedná o dávku trochu tvrdšího humoru, který si neodpustíme ani v první školní den.

A zde si přečtete, že imigranti se vylodili na břehu Máchova jezera.


Komentáře

Doporučeno pro vás