Rambo: Poslední krev – G.cz
Vyhledávání

Rambo: Poslední krev

Sylvestr Stallone jako John Rambo po páté (a nejspíše naposledy). Po čtyřiceti letech se příběh legendární postavy akčního filmu uzavře filmem Rambo: Poslední krev (v originále Rambo 5: Last Blood).

  • Premiéra filmu: 19. září 2019
  • Scénář: Matthew Cirulnick, Sylvester Stallone
  • Režie: Adrian Grunberg
  • Herecké obsazení: Sylvester Stallone, Paz Vega, Joaquín Cosio, Yvette Monreal, Óscar Jaenada, Sheila Shah, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza a další

 

Po nelítostných bojích v džungli a poušti se příběh uzavře tam, kde snímkem První krev začal. V Americe. Hlavního hrdinu nakonec dožene minulost doma. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty.

John Rambo se právě usadil na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu.