fb pixel Těchto 5 věcí z vás udělá šťastného člověka! – G.cz
Vyhledávání

Těchto 5 věcí z vás udělá šťastného člověka!

Co jiného si přát než být šťastný? Bohužel v dnešní době takových lidí potkáváte čím dál tím míň. Pokud jste se tedy rozhodli změnit své životní návyky a stát se uvolněnými a šťastnými jedinci, máme pro vás pár užitečných a fungujících rad.

Kristýna Jakubcová 1.9.2016, 08:00

Jak je to dlouho, kdy jste se cítili šťastní? Umíte se radovat z maličkostí, nebo naopak k uspokojení a euforickému pocitu potřebujete ‚velké‘ věci? Tohle je 5 ozkoušených věcí, které vám přivodí povznášející pocit štěstí v rekordně krátkém čase.

1) Pohyb

Tak to je prověřený a fungující recept snad na všechno. Nejenže uděláte něco pro své tělo, ale fyzickým pohybem pomůžete i své psychice. Tak se zvedněte z gauče a vyrazte ven.

2) Sex

Sex je zázračná činnost, protože se v jeho případě pocit štěstí dostavuje už v průběhu, a ne až po aktu. Sexujte pravidelně, sexujte často, sexujte pořád. Pokud se tímto budete řídit, bude z vás spokojenost jen zářit a naopak nebudete znát slova jako nespokojenost, smutek či zapšklost.

3) Jídlo

Nejenže láska prochází žaludkem, jídlo funguje i na pocity šťěstí. Vždyť jídlo je součástí všech příjemných situací, jako jsou oslavy, rande nebo setkání s přáteli. Naplánujte si minimálně jednou týdně společnou večeři s někým, koho máte rádi.

4) Nákupní mánie

Nemusíte každý měsíc vybrakovat svůj účet a projít se Pařížskou, abyste se cítili spokojení, ovšem pokud na to máte, není tento nápad vůbec špatný – ale vraťme se na zem. Stačí jedna maličkost v podobě zlevněného trička, šátek ze sekáče nebo kalhoty po kamarádce. S novou věcí přichází také nový pocit spokojenosti a štěstí.

5) Výplata

A to nejlepší nakonec! Asi všichni známe ten povznášející pocit, když nám přistanou na účtu peníze za měsíční dřinu. Proto se na tento den všichni těšme a doufejme, že tak šťastných dní bude víc!

A pokud by vám to nestačilo, pak tu pro vás máme ještě jeden, dokonce ilustrovaný Ultimátní návod, jak dosáhnout štěstí a spokojenosti.
Nebo se podívejte, co je to štěstí podle obyčejných lidí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články