fb pixel Svět se dočká nové verze Walker, Texas Ranger! Bohužel bude bez Chucka Norrise – G.cz
Vyhledávání

Svět se dočká nové verze Walker, Texas Ranger! Bohužel bude bez Chucka Norrise

Věděli jste, že Praha je i město v Texasu? Chuck Norris je něco jako Otec, Syn a Duch svatý v jedné osobě. + DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Televizní stanice CBS se rozhodla vrátit k osvědčenému hitu 90. let. Do světa totiž vypustí novou verzi seriálu Walker, Texas Ranger, ve kterém zářil legendární Chuck Norris. Zafunguje kultovní značka i na současného televizního diváka?

Martin Miko
Martin Miko 24.9.2019, 16:13

Nový Walker bez Chucka

Vlhké sny fanoušků Chucka Norrise se nesplní, jelikož nově plánovaný reboot kultovního seriálu Walker, Texas Ranger bude bohužel bez něj. Všemi milovaného a hlavně spravedlivého Cordella Walkera, který společně se svým afroamerickým kolegou Trivettem bránili svůj rajón, bude hrát seriálový herec Jared Padalecki, kterého si pamatujeme například jako Deana z Gilmorových děvčat nebo ze seriálu Lovci duchů.

Při pohledu na nového představitele Cordella Walkera musíme uznat, že mu trochu podobný je, ale zároveň jsme přesvědčeni o tom, že seriál Walker, Texas Ranger byl především postavený na osobním charisma nenahraditelného Chucka Norrise, který si nejen díky této roli získal srdce svých fanoušků. Chuck Norris totiž dojakési generace akčních hrdinů, která se zjevila na konci 80. let minulého století, takže ho měli lidé napříč generacemi v dobré paměti. Ti dříve narození mají Chucka Norrise v paměti dokonce jako muže, který se ve filmu popral s Brucem Lee.

Od tvůrců by bylo rozumné, kdyby Norris dostal v připravovaném seriálu nějakou vedlejší roli. Kdyby se z něj například stal majitel baru C. D. Parker, kterého v původní verzi seráilu ztvárnil Noble Willingham, byl by svět mnohem hezčím místem k životu.

V tomto videu můžeme zavzpomínat na to, jak se Cordell Walker popral s medvědem.

A zde vás určitě nerozveselí velký podzimní anti-horoskop, který je šitý na míru všem lidem dobré vůle.

Podobné články

Doporučujeme

Další články