Švédsko: ráj poklidného soužití s imigranty, nebo děsivé multikulturní peklo?

Obrázek uživatele Ivan Brezina
06.2.2017, 11:02

Co se děje v zemi, kde už dnes imigranti tvoří 16 % obyvatelstva? Tady máte informace. Názor si už udělejte sami.

Švédsko prý přestává zvládat příliv imigrantů. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV to řekla spisovatelka a novinářka Kateřina Janouchová, která ve Švédsku desítky let žije. Podle jejích slov tam kvůli imigrantům raketově roste kriminalita, vzniklo více než padesát „no-go“ zón, kam se původní obyvatelé bojí chodit, a řada imigrantů zneužívá sociální dávky.

Situace je údajně už tak kritická, že řada švédských policistů chce opustit příliš nebezpečnou práci a někteří Švédové přemýšlejí o odchodu ze země. Imigranti tak už podle Janouchové vytlačují původní obyvatele.

Prý si to všechno vymyslela

Na Facebooku a v dalších rozhovorech pro DVTV se ale do Janouchové obratem pustil Jiří Pallas, Hynek Pallas, Jana Winklerová a Gabriela Nechvátalová, kteří také žijí ve Švédsku. Janouchovou obvinili, že prý na základě svých xenofobních předsudků o problémech s imigranty „otevřeně lhala“. V severské zemi je údajně skoro všechno v pořádku.

Přisadil si vydavatel Britských listů Jan Čulík (mimochodem soudně usvědčený lhář), podle něhož jsou výroky Janouchové „součástí obecně systematicky konstruovaného lživého východoevropského diskursu o údajné hrozbě zlých uprchlíků.“

Jak je to doopravdy?

Tady je několik zpráv o situaci ve Švédsku z poslední doby včetně odkazů na zdroje. V ulicích švédských měst pokračují žhářské útoky imigrantských gangů na zaparkovaná auta. Jen ve městě Malmö jich bylo loni za tři letní měsíce zapáleno více než sedmdesát. Novináři Malmö popisují jako „ztracené město bez vlády zákona“ a „zločineckou bitevní zónu“. Policejní mluvčí Nils Norling musel na Silvestra přiznat, že tam policie už nemůže občanům zajistit bezpečnost.

Gangy imigrantů na Silvestra do davu Švédů střílely světlice a provolávaly „Džihád! Džihád!“ Švédští politici požadují, aby byla ke znovunastolení zákona a pořádku do ulic Malmö povolána armáda. Policie už prý totiž nezvládá zastavit vlnu přestřelek, vražd a násilných útoků.

V roce 2016 vydala švédská policie zprávu shrnující sexuální útoky a napadání policistů v pětapadesáti „no-go zónách“ v zemi. Policie ve městě Göteborg varuje, že se zdejší nákupní centrum změnilo v nebezpečné místo, kde gangy mladých imigrantů terorizují Švédy, vyhrožují policistům a obtěžují dívky.

Zdroje ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.

Zrušení voleb a svobody slova

V prosinci 2014 byla ve Švédsku potichu odstraněna demokracie. V Česku se o tom skoro nepsalo, ale socialisté a zelení tam opoziční smlouvou zrušili parlamentní volby až do roku 2022. Příštích sedm let se prostě ve Švédsku nebude volit, což se dá přiléhavě označit za „parlamentní puč“.

Proč k němu došlo? Hrozilo, že v předčasných volbách na jaře 2015 zvítězí antiislamistická pravicová strana Švédští demokraté, která chtěla omezit nekontrolovanou imigraci. Levicová koalice proto volby raději prostě zrušila.

Od ledna 2015 navíc ve Švédsku začal platit zákon zakazující jakoukoli kritiku imigrace. Trestným činem se stala i kritika vládních úředníků ve vztahu k imigraci, a to i v diskusích na internetu. Jinými slovy tedy švédští levičáci po svém pučistickém uchvácení moci zrušili svobodu slova.
Zdroj ZDE a ZDE.

Sever jako laboratoř

Švédsko je zemí s nejvyšším podílem imigrantů v Evropě. Už dnes tvoří asi 16 % obyvatel a každoročně jich přichází další asi 1 %.

Trendy, které se v ostatních evropských zemích dosud neprojevily, tam jsou proto jasně čitelné. Poučíme se?

A TADY si přečtěte, proč musíme zastavit děsivou imigrační vlnu venkovanů do Prahy.


Komentáře