fb pixel Stydím se za to, že jsem Evropan! – G.cz
Vyhledávání

Stydím se za to, že jsem Evropan!

​Muslimové jsou utlačováni jako kdysi Židé. Kdy je začneme zavírat do koncentráků a posílat do plynu?

Ivan Brezina
Ivan Brezina 25.8.2017, 12:30

Každého, kdo na veřejnosti zakřičí „Alláhu akbar!“ (Bůh je velký!) má policie okamžitě bez milosti zastřelit jako psa. Podle britských The Times k tomu veřejně vyzval starosta italských Benátek Luigi Brugnaro – prý v zájmu „tvrdšího postupu proti potenciálním teroristům“ po útocích v Barceloně.

„Pokud kdokoli vběhne na Náměstí svatého Marka a zakřičí Alláhu akbar, tak ho sejmeme,“ prohlásil na bezpečnostní konferenci v Rimini za potlesku účastníků a dodal: „Řeknu to po našem – Ghe Sparemo (zastřelíme ho). Chtějí se dostat k Alláhovi. My je ale za ním pošleme ještě předtím, než stačí napáchat nějakou škodu,“ dodal.

Na českých webových fórech vypukl jásot. „Konečně realista, sympaťák, když se chce, tak to jde, dobrej plán,“ mohli jsme se dočíst. „Podle mého názoru je zbytečné čekat na to ‘akbar’”, korunoval to na iDnesu jakýsi Alois Starý.

Jenže fráze „Alláhu akbar!“ má s islámským terorismem společného asi tolik jako fráze „Pochválen buď Ježíš Kristus!“ s křesťanským Ku-klux-klanem. Tedy nic. Ta fráze je prostě jen základní islámskou modlitbou. Žádný muslim nemůže za to, že ji používají i teroristé.

Podle zvrhlé logiky starosty Benátek by se tedy měl okamžitě zastřelit i každý, kdo nahlas řekne „Otče náš, jen jsi na nebesích...“ nebo „Shalom!“ nebo „Óm mani padme húm!“... Prostě za libovolnou modlitbu nebo vyjádření víry okamžitou smrt. Kam tahle zvrhlá a nenávistná rétorika půjde dál? Kdy někoho napadne okamžitě odprásknout každou bábu v šátku, každého chlápka s plnovousem a každou holku, která na koupališti neukáže kozy? Podle evropských xenofobních pitomců je to přece všechno jasným důkazem, že jde o teroristy. Viz nedávná česká diskuse o burkinách ZDE.

Copak se Evropa definitivně zbláznila? Muslimové tu začínají být ve stejně zoufalé situaci, jako Židi v Německu po 15. září 1935, kdy byly vydány Norimberské zákony. Zločinem začíná být už jen samotná islámská víra a modlitba. Zbývá už jen našít muslimům na šaty ponižující označení, zabavit jim majetek a zakázat jim sňatky s nemuslimy, aby se „nešpinila“ evropská krev.

Začínám se stydět za to, že jsem Evropan. Tohle přestává být otevřený, demokratický a pluralitní světadíl, kde chci žít.

A TADY se podívejte, jak si pitomci pletou muslimské vyznání víry s vlajkou Islámského státu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články