Studio oznámilo remake Beverly Hills 90210. Dylan dostal mrtvici – G.cz
Vyhledávání

Studio oznámilo remake Beverly Hills 90210. Dylan dostal mrtvici

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Srdce devadesátkových teenagerek zaplesala, když televize Fox ohlásila návrat seriálu Beverly Hills 90210. Ale jen do té doby, než se to dozvěděl představitel Dylana Luke Perry, který snad pod tíhou těch dobrých zpráv dostal mrtvici.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 2.3.2019, 09:55

Bude pokračování bez Dylana?

Kdo by na konci minulého století nehltal příběhy Stevea, Brandona, Andrey, Valerie, Dylana, Kelly, Brendy, Davida a Dony. První lásky, zklamání, koketování s drogami a alkoholem - zkrátka povrchní problémy prvního světa tak, jak je máme rádi. Není divu, že devadesátkovým mláďatům udělalo velkou radost, že se legendární 90210 vrací.

Comeback si vymysleli autoři a prodcenti Chris Alberghini a Mike Chessler ve spolupráci se Tori Spelling a Jennie Garth. Mělo by se sice jednat jen o šest dílů a zatím nebylo jisté, zda se v seriálu objeví Dylan (Luke Perry) a Brenda (Shannon Doherty), jelikož jako jediní ještě neměli se studiem podepsanou smlouvu.

Jenže rázem je účast tajemného a komplikovaného idola Dylana ještě více ohrožena. Ve středu totiž dostal mrtvici a nyní je udržován v umělém spánku. Nechceme spekulovat, jestli za jeho náhlým ochořením stojí šok z návratu seriálu. Každopádně přejeme herci, který v poslední době zářil v seriálu Riverdale, brzké uzdravení.

Natěšte se na pokračování nové série 90210 následující galerií, která vám prozradí, co hvězdy seriálu dělají teď:

A tady čtěte o ukrajinském komikovi, který kandiduje na prezidenta.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu