fb pixel Strach a hnus v Teplicích: Pomatení vlastenci vyhrožují smrtí arabským turistům. Koho se máme bát víc? – G.cz
Vyhledávání

Strach a hnus v Teplicích: Pomatení vlastenci vyhrožují smrtí arabským turistům. Koho se máme bát víc?

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Médii a Tomiem Okamurou vymyšlená uprchlická krize v podobě předpovídání hrůzostrašných scénářů o znásilněných českých žen a dívek a prezentace stupidních hoaxů je naštěstí už několik let za námi. A když uprchlíci stále nepřicházeli, rozhodli se naši vlastenci z celé republiky vyrazit do Teplic vyhrožovat arabským turistům plynovou pistolí.

Martin Miko
Martin Miko 19.11.2019, 13:51

Vlastenci s prstem na spoušti

Žijeme v zemi, kde vyšlo s vysokou pravděpodobností tisíckrát více článků a mediálních výstupů o uprchlících, než jich přes naši zemi projelo do Německa. Přesto jsme tímto tématem žili po dobu několika let a tento fenomén pomohl ke zrodu Okamurova hnutí SPD. Tak dlouhou dobu jsme na migranty a islamizaci České republiky čekali, až se museli naši hrdí vlastenci odhodlat a začít kácet stromy pod vlaky nebo jezdit do Teplic vyhrožovat arabským turistům, kteří se do severočeského městečka pravidelně jezdí léčit do lázní kvůli pohybovému ústrojí.

A tím vyhrožováním máme na mysli konkrétně incident, který se udál v červenci roku 2018, když vlastenecký pár (Láďa a Míša) vyhrožoval v teplickém parku dvěma arabským turistům nejprve slovně a následně i plynovou pistolí, kterou mířil muž na arabskou ženu a muže ze dvou metrů po dobu více než tří minut. Ohrožování střelnou zbraní předcházelo agresivní chování v podobě vulgáního pokřikování, které zahrnovalo například i vyhrožování smrti muslimům. Za toto jednání dostala dvojice podmínku a pokutu ve výši 20 a 15 tisíc korun. Jedna z obviněných však u soudu podala odpor, takže se její trest bude projednávat znovu.

Je tohle adekvátní trest za výhružky smrtí střelnou zbraní na veřejnosti? Když někdo z cizího města cíleně přijede do turistické oblasti, kde se nachází arabští lázenští hosté, a pak na veřejnosti začne řvát věty typu: „Zmrde, muslimové, já vás zabiju!“ nebo „Černá krávo!“ a následně vytáhne na ženu plynovou pistoli, tak v této společnosti nemá běhat na svobodě. V tomto případě je pokuta ve výši podprůměrné české mzdy naprosto směšná. Naštěstí je tento případ jen zrnko v poušti a zbytek republiky je zdá se mnohem rozumnější než Láďa a Míša.

Tohle by si například nikdo z Teplic nikdy nedovolil. Bohužel lidé ze zbytku republiky byli a stále jsou obluzovaní dezinformačními články a věří, že město Teplice je ovládáno Araby, jenže ti tu jsou pouze v roli lázeňských hostů a provozovatelů rychlého občerstvení. Lidé ze zbytku republiky nejspíše Araby Teplicím závidí, a proto se za nimi v minulosti vydávali z nejrůznějších koutů republiky, aby konečně spatřili to, o čem v minulosti jen četli na facebooku Tomia Okamury. To dává smysl se preventivně připravit na ty miliony Arabů, kteří číhají už asi 7 let na hranicích. Návštěva Teplic byla pro Láďu a Míšu jakousi rozcvičkou.

Pro naší republiku jsou tak logicky mnohem nebezpečnější naši rádoby vlastenci, kteří se procházejí po naší republice s plynovou pistolí v kapse, a kdykoliv vás uslyší mluvit cizím jazykem, jsou dost možná schopni na vás zaútočit. I proto si myslíme, že podmínka za vyhrožování vraždou je málo. Tito vlastenci by měli být v první řadě hospitalizováni v psychiatrické léčebně a následně by měli projít nějakým základním kurzem mediální gramotnosti. Možná by neškodily i veřejně prospěšné práce v podobě uklízení po arabských hostech v Teplicích. Na hloupost totiž existuje lék, a tím je vzdělání a poznání.

A zde máte velkou galerii českých nápisů, které psali Vietnamští obchodníci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články