fb pixel Spin-off Rychle a zběsile bude jízda: Hobbs a Shaw spojí síly proti padouchovi s tváří a svaly Idrise Elby – G.cz
Vyhledávání

Spin-off Rychle a zběsile bude jízda: Hobbs a Shaw spojí síly proti padouchovi s tváří a svaly Idrise Elby

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Už zřejmě nekonečná série Rychle a zběsile potěší fanoušky dalším, devátým snímkem až v roce 2020. Do té doby ale příznivci rychlých kol a napnutých svalů nemusí zoufat. Natáčení spin-offu Hobbs a Shaw je v plném proudu a zřejmě je na co se těšit.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 16.1.2019, 11:50

Pořádně připoutat!

Rychle a zběsile je mezi akčními filmy neskutečným fenoménem. Krásné, drsné dívky, ještě drsnější muži a vyšperkovaná auta, to je vlhký sen každého tuningáře ze Sudet! Ani předčasná smrt hlavní hvězdy Paula Walkera nedokázala tenhle kult na rychlých kolech potopit, a tak v roce 2020 v kinech uvidíme už devátý a rok na to desátý díl série.

Tvůrci se fanouškům rozhodli čekání na plnohodnotné pokračování zpříjemnit samostatným spin-off filmem s názvem Hobbs a Shaw. Ano, pochopitelně jde o Luka Hobbse (Dwayne Johnson) a Deckarda Shawa (Jason Statham), kteří musí osobním vztahům navzdory spojit síly a vyrazit proti zákeřnému Brixtonovi (Idris Elba). Víc o filmu zatím nevíme - snad jen, že tam budou nějaká auta...

Ústřední trio je vskutku definicicí testosteronové bomby a vypovídají o tom i fotky z natáčení, které herci sdílejí na svých sociálních sítích. Idris Elba, oficiálně nejvíc sexy muž planety, si práci obzvlášť užívá. Na snímky se podívejte do galerie tady:

A tady se podívejte na trailer k filmu Spider-Man: Daleko od domova, který se natáčel i v Praze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články