Spasitel Tomio expandoval do módního průmyslu. Jeho SPD propaguje novou módní značku

Obrázek uživatele Martin Miko
01.9.2017, 08:09

Po vzoru podobně smýšlející nacionalistické kapely Ortel se i moravsko-japonsko-korejský poslanec, předseda SPD a univerzální vlastenecký spasitel Tomio Okamura rozhodl, že vtrhne do světa módy. Toto rozhodnutí dalo za vznik nové módní kolekci pro podzim 2017 s prostým názvem SPD. Mezi nejprodávanější produkty v e-shopu pro všechny obyčejné Čechy patří klasické bílé triko s hlavou Tomia Okamury nebo sluneční clona do auta v barvách vlajky České republiky.

Nebuďme provincií Primarku a H&M

Na internetovém obchodě pod doménou spd-shop.cz se před nedávnem objevila nová módní kolekce hnutí Svobody a přímé demokracie Tomia Okamury, která nabízí možnost členům a sympatizantům tohoto obskurního národoveckého politického subjektu se konečně svobodně projevit i na poli elegance. Bílou šálu, brašnu přes rameno nebo například módní samolepku na váš macbook pořídíte na e-shopu za velmi příznivé ceny.

Nový e-shop SPD je v provozu od 29. srpna a velký šogun Okamura se jej snaží na svých facebookových stránkách hojně propagovat. Kromě ovací a pochlebování se již od svých skalních příznivců dočkal i obvinění z velezrady od chudobnějších fanoušků, jelikož se prý jedná o propagační předměty, a tudíž by měly být zdarma, protože slouží k propagaci SPD. „Škoda, že nevím, kde parkují vlastizrádci jako je Sobotka atd. Nakoupil bych mraky samolepek a oblepil jim auta,“ povzdychl jeden z účastníků internetové diskuze.

Já nosím SPD! Proč právě SPD...

Kromě oblečení a módních doplňků se můžete dovybavit i plastovým kolečkem do nákupního vozíku za pouhých 8 korun či velkou bílou samolepkou, která vás po nalepení na váš Fiat Multipla ochrání před diktátem ze strany EU a zastaví nelegální migraci jednou pro vždy. Ačkoliv to naše vláda tají, je dobré, aby to voliči SPD věděli. Ze zákona o prodeji reklamních předmětů politických stran připadá polovina zisku z prodeje neziskovým organizacím, které sídlí na území České republiky. Doufejme jen, že ne na ty vlastizrádné sluníčkářské neziskovky. To by nás Tomio zklamal.

Po vzoru Tomáše Ortela a jeho internetového obchodu bylo v původním plánu vytvořit rovněž sportovní tepláky. Tepláky Ortel mají totiž nápis kapely po celé délce nohavice. Nápis SPD je bohužel příliš krátký, proto se hnutí rozhodlo, že se v kolekci objeví slipy, přičemž nápis SPD bude na zadní straně tohoto spodního prádla, což i samotný Tomio uvítal.

Koupí jakéhokoliv reklamního předmětu SPD pomůžete oklamat lživé průzkumy zkorumpovaných výzkumných agentur a dokázat, že tomiovo hnutí má doopravdy 20 % hlasů. A co 20 %, proč ne rovnou 200 %! S tímhle si na nás muslimáci nepřijdou!

A zde Duchovní pastýř Bělobrádek vzkazuje svým voličům: váš pes neumřel, ale chcípnul!


Komentáře