fb pixel Smrdí víc než vy a bude se za vás prát: 10 důvodů, proč je skvělé chodit s hokejistkou – G.cz
Vyhledávání

Smrdí víc než vy a bude se za vás prát: 10 důvodů, proč je skvělé chodit s hokejistkou

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Chodit s holkou, co ráda sportuje, je skvělé. Kromě toho, že bude mít zcela určitě parádní postavu, vás třeba ještě dokope k tomu, abyste se sebou začali konečně něco dělat, jak si to slibujete už od střední školy. Skutečně specifickým druhem sportovní buchty jsou potom hokejistky. Existuje rovnou 10 důvodů, proč byste si měli natáhnout brusle a jít zkusit své štěstí v lásce na místní kluziště.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 14.5.2019, 11:01

1. Mulet

Vpředu byznys, vzadu party. Milovníci Jágra, Bowieho a osmdesátkové nostalgie se štěstím rozplynou, až prvně sundají své milé helmu a jí přitom pleskne o záda skutečně pravý upocený mulet. Kdo říká, že krása musí být konvenční?

2. Bude se za vás prát

Hokej je, na rozdíl od fotbalu, poměrně kontaktní sport, který se může během vteřiny proměnit z týmové hry na ledě v souboj dvou rozzuřených monster na život a na smrt. S hokejistkou po boku bude konec dobám, kdy si z vás kluci v hospodě utahovali – stačí jedna poznámka a váš osobní bodyguard z toho drzouna vytluče duši. A máloco je tak hot jako holka, co se umí prát.

3. Smrdí víc než vy

Hokejové buchty si na pořádek příliš nepotrpí, takže se určitě nemůže stát, že by vás vaše milá slečna Jágrová peskovala za neuklizené spodky na zemi a špinavé fusekle pod stolem. Naopak se ve vás pravděpodobně probudí vaše pořádkumilé sklony a to vy jí budete nadávat, aby si laskavě konečně nechala vyprat dres. Protože zápach hokejového potu se svou smrtelností bez problému vyrovná yperitu.

4. Chybí jí zuby

Zuby nemají při střetu s gumovým pukem letícím rychlostí 200 km za hodinu moc šanci. Většina hokejových hráček tak bude nějaký ten zoubek zřejmě postrádat. Necháme na vás, abyste si představili, proč by se vám to mohlo líbit a jaké výhody z toho plynou.

5. Je soutěživá

Hokejistky patří k nejsoutěživějším ženám na světě. Každou životní situaci berou jako zápas, který prostě musí vyhrát. Vaše milování se tak změní v napínavou sportovní událost, kdy za vás všechno bude dělat vaše ledová královna. Vám nezbyde, než se na to jenom dívat, protože byste jí zcela určitě jenom brzdili. A ona musí vyhrát. I za cenu toho, že si většinu sexu odležíte pod ní, takříkajíc na střídačce.

6. Helma

Když se vám nebude líbit obličej vaší nové hokejové přítelkyně, tak ji prostě poprosíte, aby si na sebe vzala helmu.

7. Chlastá víc než vy

Pitný režim je při sportu důležitý, a tak se nedivte, když do sebe vaše milovaná hokejistka obrátí šestipivo dřív, než řeknete Nagano. A když odpadnete před ní, tak vás odnese do postele, s čímž souvisí další důvod, proč s ní chodit,a sice…

8. Může vás nosit do postele

Hokejové holky jsou navyklé celý život jenom sportovat, a tak mají poměrně velkou sílu. Až příště vytuhnete na gauči po celonočním popíjení pivka u poslední marvelovky, nestyďte se svou milou předtím poprosit, aby vás následně uložila.

9. Má týmového ducha

Vztahové problémy jsou týmové problémy. Takže na nich zapracujete společně jako tým. To je ta lepší varianta - v horším případě vás pošle udělat 20 koleček okolo hřiště, zatímco vaše osobní problémy probere se svým holčičím týmem. A to nechcete.

10. Má ráda sport

Spotovní přehled patří k nejlepším vlastnostem hokejových holek. I když je to celkem dvousečná zbraň – zkuste jí říct, že fotbal je lepší, a můžete si jít posbírat svoje čerstvě vymlácené zuby na podlahu. Ale co všechno byste tak skvělé ženské neodpustili, že ano?

A až vás vaše hokejistka nechá kvůli nějakému skutečnému chlapovi, tak si budete moct zapškle přečíst 9 důvodů, proč nesnášíme hokejové mistrovství světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články