fb pixel Smějeme se Tomiovi... a nahlas: Velká galerie vtipů si ukazuje posměšně prstem na předsedu SPD – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se Tomiovi... a nahlas: Velká galerie vtipů si ukazuje posměšně prstem na předsedu SPD

+ DALŠÍCH 16 FOTEK + DALŠÍCH 17 FOTEK

Proč se lidé s IQ nad 90 napříč celou Českou republikou posmívají názorům a politickým výstupům Tomia Okamury? Protože pokaždé, když si myslíme, že na veřejnosti už neřekne větší hloupost, tak se mu podaří to překonat. On sám se pravděpodobně ani nemůže divit, že je častým terčem vtipů ze všech stran.

Martin Miko
Martin Miko 4.5.2021, 09:24

Okamura je nejsměšnější český politik

Česká politika je největší vtip na světě a Okamura je jakýsi kameňák se špatným koncem. Není se čemu divit, když se snaží říkat svým podprůměrně inteligentním voličům primitivní názory takovým způsobem, aby získal co nejpozitivnější ohlas. S tím se ale v rámci své promluvy o homosexuálních párech tak trochu přepočítal. Místo potlesku se dočkal posměšku. Nebyl to samozřejmě jeho první přešlap. V minulosti mlel bláboly i o romském koncentračním táboře v Letech, a dokonce se z některých ohlasů dočkal i přezdívky popírače genocidy.

Za zmínku stojí i jeho knihy, ve kterých se k mnoha tématům vyjadřoval naprosto opačně, než je tomu v současnosti. V minulosti například schvaloval homosexuální sňatky i legalizaci všech drog, naproti tomu dnes by se s těmito názory řadil ke „sluníčkářům“, jak on sám pravidelně říká. Takže ve svých videích opakuje opačné názory.

Za ta dlouhá léta jsme vytvořili desítky vtipů o Okamurovi, a tyhle jsou ty nejlepší z nich. Užijte si galerii.

Tohle vám muselo zlepšit den.

Podobné články

Doporučujeme

Další články