fb pixel Smějeme se s Tomiem: Velká galerie vtipů, které vás přesvědčí o tom, proč je Okamura terčem posměchu – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s Tomiem: Velká galerie vtipů, které vás přesvědčí o tom, proč je Okamura terčem posměchu

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Kvůli Čechoslovákům a Rajchlovi se předsedovi SPD Tomiovi Okamurovi nedostávalo dlouhou dobu tolik pozornosti, kolik by si jako náš přední česko-japonský politický podnikatel představoval. A tak se snažil pořád dokola opakovat, že je drahá zelenina a vláda neschopná. Občas nezapomněl připomenout, že ho Václav Moravec nepozval svého pořadu, i když by stejně nepřišel. Taková klasika.

Martin Miko
Martin Miko 27.5.2020, 09:02

Tomio je pořád k smíchu

Tento článek vznikl především kvůli tomu, že nám bylo líto Tomia Okamury a jeho SPD, o které se tolik nepíše, jako tomu bylo v dobách před koronavirem. Lidé si pravděpodobně v karanténě uvědomili, že jsou mnohem důležitější věci než se bát migrantů na hranicích a zákeřné EU, která nám suší půdu a zdražuje papriky, a tak jsme se rozhodli věnovat hnutí Svoboda a přímá demokracie trochu toho mediálního prostoru. Ten si sice na konci března vysloužil europoslanec Ivan David (SPD), když jako jediný hlasoval proti rozdělení 37 miliard EUR členským státům EU v souvislosti s covid-19, ale jinak je to na Tomiův standard poměrně bída.

Mysleli jsme si, že svůj čas věnoval na dostavění břevnovské vily ve tvaru mešity, za kterou dal 20 milionů, jenže podle informací Extra.cz se ukázalo, že se stavba za posledních 7 měsíců vůbec nepohla. Navíc jsme se kvůli lednové chybě Facebooku dozvěděli, že Okamurův oficiální Facebook spravují 3 lidé, z čehož je jeden z nich šéfredaktor dezinformačního webu Euportal Lukáš Petřík, tak si tak říkáme, co ten Tomio asi tak celé dny dělá, když přes sociální sítě za něj kritizují jiní lidé.

Ano, je pravdou, že byl Tomio na TV Barrandov v pořadu Jaromíra Soukupa, ale tam on chodí, protože mu tam nikdo jiný nechce chodit, a když už se Soukupovi podaří tam dostat například Pavla Novotného nebo Mikuláše Mináře ze spolku Milion chvilek pro demokracii, tak mu to lidé v diskuzích dávají pěkně „sežrat“. Diváci TV Barrandov ho prostě chtějí jednou až dvakrát týdně v jednom z pořadů Jaromíra Soukupa a přes to vlak nejede.

Tomio zkrátka dostává málo mediálního prostoru, protože do DVTV se bojí, pořady Reportéři ČT, 168 hodin a Newsroom 24 odmítá, ale následně si stěžuje na to, že ho Moravec k sobě už dlouho nepozval. Proto jsme se rozhodli mu vzdát čest následující galerií koláží s jeho osobou. Doufáme, že mu to zvýší slávu, protože jinak už nevíme, jak jemu a jeho straně pomoct.

Ano, je to stále vtipné jako Tomio.

Podobné články

Doporučujeme

Další články