fb pixel Smějeme se s filmem V síti. Protože trocha pedofilního humoru při pátku neuškodí – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s filmem V síti. Protože trocha pedofilního humoru při pátku neuškodí

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Z dokumentárního filmu V síti, který mají na svědomí Barbora Chalupová a Vít Klusák, se stalo velké téma, které otevírá jedno obrovské tabu. Tím je zneužívání nezletilých dívek na internetu. Světe div se, český internet na něj zareagoval po svém, takže kromě mnoha a mnoha šokujících reakcí jsme svědky i tradičního pokleslého humoru.

Martin Miko
Martin Miko 28.2.2020, 15:56

Trocha toho pedofilního humoru

Každý, kdo neslyšel o novém dokumentárním snímku V síti, by si měl přečíst naši recenzi z minulého týdne, ve které se dozvíte, o čem vlastně tato „společenská událost“ je. Ve zkratce se tři plnoletá děvčata převlékla za nezletilé dívky a v pokojíčku si chatují s neznámými muži. Následně se dozvíte, že internet je plný zvrhlíků a pedofilních predátorů, kteří mají chuť si „smlsnout“ na vaší dceři či vnučce.

Nejnovější počin Víta Klusáka a Barbory Chalupové budil rozruch už před rokem, kdy se o něm začalo poprvé mluvit. Nyní je v českých kinech, která hlásí vyprodané projekce napříč republikou, a sklízí samé pochvalné ohlasy. My jsme z něj zas tak nadšení nebyli, ale to víte... To jsme jen my...

Každopádně, možná ten snímek podvědomě odmítáme, protože se tak trochu snažíme vytěsnit všechny ty neoddiskutovatelné nechutnosti, které nám prezentuje. Ostatně, nejsem jediní. Český internet se, jako vždy v podobných případech, rozhodl zmírnit závažné téma pěknou hromádkou více či méně povedených memes, které si nejkontroverznější scény a prvky snímku berou pěkně na paškál. Několik jsem vybrali do galerie tady:

Taková je zkrátka povaha našeho národa. Ale co už. Jiné to nebude.

Podobné články

Doporučujeme

Další články