fb pixel Skvělý tip na Vánoce: Užívejte si hudbu kdekoliv a kdykoliv – G.cz
Vyhledávání

Skvělý tip na Vánoce: Užívejte si hudbu kdekoliv a kdykoliv

Zdroj: Lamax-electronics.com

Nová true wireless sluchátka Dots2 navazují na své úspěšné předchůdce, a přitom posouvají kvalitu zvuku, výdrž i zpracování na zcela novou úroveň.

Komerční článek
Komerční článek 30.11.2020, 09:57

LAMAX Dots2 s úžasným zvukem

Sluchátka stačí jen vytáhnout z pouzdra, nasadit je a poslouchat, na co právě máte chuť a kdekoliv. Na jedno nabití zvládnou hrát LAMAX Dots2 až šest hodin a s pomocí dobíjecího pouzdra se dostanete až na 1,5 dne poslechu - tedy 36 hodin. Špunty jsou vybaveny měniči a čipsetem, díky kterým si vždycky poradí se žánrem právě přehrávané hudby. Oproti Dots1 výrobce trochu zredukoval basy, což je však jen ku prospěchu, zbylo totiž více místa pro vyváženost a detaily. Navzdory tomu, že je přenos zvuku bezdrátový, je kvalita bezkonkurenční, což je podtrženo i podporou kodeků AAC i SBC a také technologií Bluetooth 5.0 s dosahem 15 metrů od zdrojového zařízení.

Sluchátka jsou stejně jako dříve dodávána s nabíjecím boxem, do kterého tentokrát dostanete energii nejen prostřednictvím rozhraní USB typu C, ale i bezdrátově, přičemž k nabití z nuly na sto stačí zhruba hodina a půl. Tahle krabička je navíc téměř o polovinu menší než ta předchozí, takže v kapse nebude zabírat tolik místa. Její kapacita je 550 mAh, což znamená, že každý ze špuntů s kapacitou 50 mAh nabije pětkrát. A úroveň nabití vám nově ukážou čtyři LED diody na těle boxu, které jsou již tradičně tyrkysové.

Sluchátka LAMAX Dots2 – vánoční cena: 999

https://www.lamax-electronics.com/cz/bluetooth-audio/dots2/

LAMAX Taps1 s pouzdrem s přehledným LED displejem

Pokud hledáte levnější alternativu, ale výkon chcete zachovat, jsou tu LAMAX Taps1. Na jedno nabití zvládnout sypat beaty až 6 hodin a s kompaktním pouzdrem je ještě 2x znovu nabiješ i na cestě. Je vybaveno numerickým LED ukazatelem zobrazující, kolik energie ve sluchátkách i v pouzdru zbývá.

Ať zrovna sportuješ, pracuješ nebo se jen přesouváš, přenos mezi mobilem či notebookem obstará poslední Bluetooth 5.0 – to znamená, že si hudbu užiješ v nejlepší kvalitě, bez výpadků a klidně na vzdálenost 10 metrů. Název Taps1 napovídá, co je další výhodou – dotykové ovládání sluchátek, kdy stačí opravdu lehce přiložit prst. Také hned jak je vyndáš z nabíjecího pouzdra, začnou hledat tvůj telefon, a než je nasadíš, máš spárováno a posloucháš. Žádné zapínání, párování nebo nastavování, ale instantní hudební stream.

Sluchátka LAMAX Taps1 – vánoční cena: 599

https://www.lamax-electronics.com/cz/bluetooth-audio/taps1-black/

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články