fb pixel Nemůžete si dopřát milostné hrátky kvůli dětem? Víme jak z toho ven! – G.cz
Vyhledávání

Nemůžete si dopřát milostné hrátky kvůli dětem? Víme jak z toho ven!

Zdroj: pixabay.com

Opravdu se sex po narození potomstva odsune až na poslední kolej? Bohužel u většiny párů ano. Pokud patříte mezi šťastlivce a vaše partnerka je kromě poprsí většího o pár velikostí obdařena v těhotenství i zvýšeným libidem, neodmítejte. Jakmile bude dítě na světě, chuti a příležitosti k milostným hrátkám už bude poskrovnu.

Komerční článek
Komerční článek 26.6.2020, 16:20

Co s tím?

Dobrá zpráva ale je, že existují cesty, jak z toho ven. Např. neustálé ujišťování a opakování, jak

• to vaší partnerce sluší,
• to skvěle zvládá,
• jste tu pro ni i pro vaše dítě,

zajistí, že doma nebudete mít zhroucenou hysterku, ale ženstvím překypující bohyni.

Zkuste to neříkat jen se záměrem dostat ji do postele. Protože bacha: Ona to pozná!

Když řádění v posteli vystřídá řev z postýlky

Před dětmi je postel nejčastějším místem na sex. Po porodu ovšem ve většině případů vaše místo v ní zaujme mrňous přilepený k prsu partnerky. A aby byl klid a ustal řev po uložení do dětské postýlky, rezignujete a přesouváte se na gauč. Čímž začíná první fáze: „Promiň, zlato, ale malý/á mě teď potřebuje.“.

Kdo dává, ten dostává

A proto pomáhejte, pečujte, dopřejte partnerce chvíli pro sebe. Uvidíte, jak rozkvete. Odpočatá partnerka má větší chuť než ta, co probděla už pátou noc za sebou.

I cvičení ve fitku má své benefity

Asi to znáte sami. Po běhání, posilovně, bazénu či jiném sportu jste nabití endorfiny, a i když unavení, tak plní energie. Nabídněte partnerce, ať si také vyrazí. Prokrvení těla přinese kýžené ovoce.

Malý narušitel aneb hezky česky „kazišuk“

Když už se dostanete do fáze, že i partnerce začne chybět fyzický kontakt, přichází otázka: KDE? Postel nejspíš stále okupuje junior, který se umí zjevit v jakékoli místnosti přesně v okamžiku, kdy se k sobě přiblížíte na míň jak 10 cm. Odpověď zní: KDEKOLI. Využijte každé chvíle i prostoru. Posloužit může koupelna, kumbál, pro odvážné balkon nebo zahradní domek.

Když nezabere nic, vyrazte na dovolenou

A nebojte se vzít i juniora. Změna prostředí dělá divy. Partnerce odpadnou každodenní povinnosti v podobě vaření, uklízení, bude mít víc času i nálady na vás. Na dovolené prostě chutná víc. Zkuste např. zamířit do Mariánských Lázní, partnerku obdarovat wellness balíčkem, poukázkou ke kadeřníkovi, pro sebe si vezměte kolo nebo konečně vyzkoušejte golf a pro zajištění chvilek jen ve dvou využijte animační klub Coolonáda s celodenním indiánským programem nebo solo hlídání dětí pro případ, když k tomu všemu budete chtít přidat ještě romantickou večeři. No to by bylo, aby nebylo!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články