fb pixel Sex na drogách. Víte, jak těchhle 6 'dobrot' dokáže zacvičit s vaším libidem? – G.cz
Vyhledávání

Sex na drogách. Víte, jak těchhle 6 'dobrot' dokáže zacvičit s vaším libidem?

Tohle není návod k drogovým experimentům ani skrytá reklama na viagru!

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 14.11.2015, 17:50

Jelikož se blíží státní svátek a víkend se mnohým z nás trochu protáhne, zaměříme se na to, co nejoblíbenější české drogy dělají s naším libidem.

1. Alkohol

Je léty, praxí i mnoha klinickými studiemi ověřeno a prokázáno, že už nepatrná dávka alkoholu sice zvyšuje sexuální žádostivost, zato snižuje sexuální výkon. V důsledku zvýšeného jaterního metabolizmu testosteronu dochází u alkoholiků i k dalším projevům feminizace, a tak ochablá erekce není to nejhorší, na co se jejich milenky mohou těšit. Slovutní pijani se mohou dočkat impotence, sterility nebo úplné atrofie varlat.

2. Kokain

Náruživí uživatelé koksu jsou si dobře vědomi toho, že je s ním při sexu docela legrace. Pohlavní pud bývá vystupňován, dochází ke zvýšení sexuálního zájmu a potěšení ze sexu, některé ženy se dokonce stávají nymfomanickými. Fajnšmekři si ujíždějí i na aplikaci kokainového prášku na pokožku penisu, což vede k jeho znecitlivění a k prodloužení sexuálního zážitku. Aplikace do uretry však vede k priapismu (dlouhodobé, neustupující a bolestivé erekci) a následné rozleptání sliznice může skončit závažnými zdravotními komplikacemi. Amen.

3. Amfetamin

Amfetamin navozuje v malých dávkách euforii, ale ve velkých až halucinogenní stavy. Pod jeho vlivem si budete sice myslet, že jste génius, ale ve skutečnosti budou všechny vaše nápady totálně neproduktivní a bizarní. Snaha využití amfetaminu k posílení sexuálního prožitku většinou končí fiaskem. Impotenci nazdar!

4. Metamfetamin

Pervitin, jedna z nejoblíbenějších českých drog, snadno vyrobitelná z dostupných léků, vyvolává širokou škálu psychických i fyzických příznaků. Mezi nejrozšířenější pověry mezi jeho uživateli peří patří právě stimulační účinky této látky při sexuálních praktikách. Odstranění zábran, zvýšení vzrušivosti, pocit nadpřirozených schopností, maximální uvolnění, vyšší prožitek, pocit zvýšené sexuální vytrvalosti a erekce se však z nějakého neznámého důvodu obvykle nekoná.

5. MDMA

Lahůdce 3,4-metylendioxy-N-metylmetamfetaminu známého spíš pod názvem extáze se familiérně přezdívá „droga objímání“ nebo také „taneční droga“. Už z toho tedy vyplývá, že její užití navozuje pocity empatie, lásky, komunikativnosti a potřeby dotýkat se druhého. Dotyk a osobní kontakt je díky emocionální blízkosti subjektů vnímán velice příjemně. Jediným problémem je však fakt, že MDMA nefunguje jako afrodiziakum, ale u mužů může dokonce snižovat schopnost erekce a významně oddálit ejakulaci.

6. Marihuana

Milovníci THC jsou si dobře vědomi magické půlhodinky, kterou kouření trávy přináší. Během ní totiž přicházejí euforické pocity, vzrušení a probuzení libida. Když se však během této doby nepodaří dotáhnout věci do zdárného konce, přichází letargie a únava související se jejími sedativními účinky. Dlouhodobí huliči pak vykazují známky sníženého libida a snížení citlivosti genitálií.

A než vlítnete na drogy, zkuste si se svým partnerem popovídat. TADY se dozvíte, proč!

Podobné články

Doporučujeme

Další články