Sex! 7 věcí, které jsou úplně jinak, než bychom si rádi mysleli – G.cz
Vyhledávání

Sex! 7 věcí, které jsou úplně jinak, než bychom si rádi mysleli

O sexu se traduje celá řada mínění, která si velmi rádi pěstujeme. Ale je to jinak.

Petr Bílek
Petr Bílek 19.2.2016, 18:27

1. Současný orgasmus

Víceméně filmařský výmysl. Teoreticky mohou oba partneři vyvrcholit současně, ale i sexuolog MUDr. Ondřej Trojan potvrzuje, že k tomu dochází velmi zřídka. Snažit se o to je pouze zbytečné trápení. Proč? Zmíněný odborník připomíná, že penis je pro dráždění vagíny poměrně nevhodný nástroj (a možná to platí i obráceně). Navíc jen některé ženy dosahují vaginálního orgasmu a rozhodně jich není většina. Proto systém „každý chvilku tahá pilku“ je úplně normální, hlavně, když jsou na konci všichni aspoň trochu spokojení. Dobré vychování ovšem velí, že žena má přednost. Ideální a prověřený postup je, aby muž nejdřív nějakou dobu penetroval a poté uspokojil ženu: pokračováním v penetraci, rukou, ústy a jazykem, pavím pérem, prostě jak to má ráda a hlavně jak je to u ní účinné. Poté, co se odškrtne tato položka, je možné dále souložit či jinak konat za účelem uspokojení muže.

2. Sex voní

Za začátku sice bývají partneři i postel vymydlení a navonění, ale při tělesné aktivitě se vždy rozvíjí nejrůznější pachy, které mohou být i ostřejší a již ne tak pro druhého příjemné. A nos, na rozdíl od očí, nezavřete.

3. Sex s gumou je plnohodnotný

Není. Věci, které by se měly dotýkat, se s kondomem nedotýkají a je to znát. Jistě, je to bezpečné a zejména ženy to aspoň při prvních pár souložích z pochopitelných důvodů vyžadují. Proto však není si zastírat, že to je sex na 80 %. Je dobré si připomenout, že nemůžeme mít prostě všechno, že vždycky je to něco za něco. Svět je krutý, ale spravedlivý.

4. Sex je doprovázen splynutím duší

Není. Dojem tohoto splynutí se buduje spíše předem, aby k sexu došlo. Poté si každý spíš sleduje dosažení vlastní rozkoše. Při snaze o dosažení orgasmu si navíc lidé představují opravdu vzrušující scény a představy toho, co není, či je zakázáno, jsou nejúčinnější. Muži si tak představují nedostupnou femme fatale z kanceláře, mladší sestru partnerky či spolužačky své dcery.

5. Ženy jsou sexuálně zdrženlivější než muži

Nejsou.

6. Masturbace je pouhou náhražkou za sex.

Je to obráceně. Sex je náhražkou za kvalitní masturbaci.

7. První sex ženu vždycky bolí

Není to pravda. Pravděpodobnost bolestivého sexu nezáleží na tom, jestli žena souloží poprvé nebo po tisící. Podstatné faktory jsou dostatečné vzrušení a tedy ‚lubrikace‘ a to, zda se muž nechová příliš hrubě.

Jestliže si některou z těchto věcí chcete ověřit, tak zde je 20 důvodů, proč dneska sex mít nebudete.

Podobné články

Doporučujeme

Další články