fb pixel Šestý Terminátor vrací do hry Schwarzeneggera i Lindu Hamilton. Nabídne Temný osud něco víc než nostalgii? – G.cz
Vyhledávání

Šestý Terminátor vrací do hry Schwarzeneggera i Lindu Hamilton. Nabídne Temný osud něco víc než nostalgii?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Možná jste to tušili, možná jste to přímo vyhlíželi, i když asi víte, že to není dobrý nápad. Nicméně se to stalo; do českých kin míří další díl kultovní terminátoří série. Tvůrci snímku si na nic nehrají a sází na tu největší jistotu - nostalgii. Proto se ve filmu s podtitulem Temný osud ve svých ikonických rolích vrací jak Arnold Schwarzenegger, tak Linda Hamilton.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 28.10.2019, 07:15

Další Téčko

A je to tady zas! Do kin míří snímek Terminátor: Temný osud, který je v pořadí 6. plnohodnotným celovečerním pokračováním kultovní sci-fi série o vraždících robotech z budoucnosti. Děj navazuje po 28 letech na události z Terminátora 2: Den zúčtování, kdy Skynet posílá z budoucnosti nového modifikovaného terminátora (Gabriel Luna) z tekutého kovu, aby ukončil život Dani Ramos (Natalia Reyes), kterou ochraňuje Grace (Mackenzie Davis). V boji o život proti novému druhu terminátora z tekutého kovu přicházejí Dani a Grace na pomoc ve svých ikonických rolích Sarah Connor (Linda Hamilton) a T-800 (Arnold Schwarzenegger).

Donekonečna točit pokračování slavných a kdysi úspěšných filmů, to nikdy není ten nejlepší nápad a Terminátor rozhodně není výjimkou; ostatně, už trojka byla dost zpackaná a vyloženě příšerná "pětka" z roku 2015 s názvem Genisys dokazují, že je to přesně naopak. Tomuhle příběhu by zkrátka bývaly stačily díly dva. Nebo ne?

První ohlasy na Temný osud totiž mluví o tom, že se jedná o nejlepší pokračování Terminátora právě po kultovní dvojce. Do českých kin jde snímek 31. října a kromě Schwarzeneggera jako T-800 se tentokrát vrátí i Linda Hamilton v roli Sáry Connor. Pokud patříte k fanouškům, pravděpodobně si to tedy užijete. Otázkou zůstavá, co navíc kromě sentimentem zatížených ikonických charakterů tenhle film nabídne.

A tady čtěte recenzi na pokračování kultovní komedie Zombieland s podtitulem Rána jistoty.

Podobné články

Doporučujeme

Další články