fb pixel Šest odvážlivců musí zdolat šest smrtících terénů v přelomové reality show Kolo: Hry o přežití. Jak to všechno zvládnou? – G.cz
Vyhledávání

Šest odvážlivců musí zdolat šest smrtících terénů v přelomové reality show Kolo: Hry o přežití. Jak to všechno zvládnou?

Reality show Kolo: Hry o přežití posouvá žánr pořadů o přežití do úplně nové roviny. Novou dobrodružnou reality show v produkci studia Pilgrim Media Group přináší na obrazovky Discovery Channel. Seriál vystaví šest odvážlivců náročným podmínkám šesti různých extrémních terénů Jižní Ameriky. S každým otočením kola jsou survivalisti vhozeni do nové odlehlé oblasti a vystaveni různým povětrnostním vlivům na planetě, ať už v mrazivé tundře, uprostřed nejdrsnějších pohoří nebo v nevyzpytatelném deštném pralese.

Eva Levá 23.2.2017, 13:50

Nová reality show Kolo: Hry o přežití je tady! A bude to pořádný boj o život! Soutěžící netuší, kdy nebo proč se kolo obrátí. Neví ani, že jejich úděl na každém místě určují fáze Měsíce.

Vybaveni jsou pouze batohem poslední záchrany a SOS zařízením, které mohou kdykoli použít k ukončení výzvy nebo k volání o pomoc. Sami si musí ke svému přežití zajistit jídlo, vodu i přístřešek. A když se kolo opět otočí, ocitnou se v naprosto novém prostředí, nuceni použít zase jiné dovednosti, aby přežili.

Je to ultimátní životní výzva: přežít ne jedno, ale hned šest smrtících prostředí v průběhu 60 dnů. Mezi účastníky nenajdeme jen typické experty na přežití, ale i běžné smrtelníky, kteří chtějí překonat sami sebe. Kolo je mechanismus, který odráží lunární kalendář. Toho si ovšem účastníci nejsou vědomi. Vždy s novou fází Měsíce se ciferník otočí a pošle každého do další ekozóny.

Zbývající čas v každé lokalitě vidí pouze diváci, soutěžící jsou tak ponecháni v agónii nevědomí a očekávání, kdy se soukolí zase pohne. Ponecháni napospas kolu čekají, kdy je další rotace bez varování přenese do další drastické reality. Najdou v sobě dost sil a schopností tohle vydržet? Nebo je tahle výzva jednoduše nepřekonatelná?

Sledujte boj člověka s živly a odhadněte mentální odolnost účastníků při zdolávání nástrah Kola: Her o přežití. První díl reality show Kolo: Hry o přežití odvysílá Discovery Channel v neděli 19. března 2017 ve 22:00. A kdo bude bojovat o přežití?

Luke Soderling – 35 let, instalatér a střelecký instruktor z Minnesoty. Zkušený lovec a skvělý střelec, který aktivně tráví většinu svého volného času v přírodě a divočině, ať už sám nebo se svými syny. Zvítězil v boji s rakovinou štítné žlázy, vyhraje také souboj s Kolem?

Shon Joyner – 33 let, obchodník z Indianapolis. V 18 letech se rozhodl postavit se vlastní smůle a svým slabostem a dal se k námořnictvu. V Iráku absolvoval extrémní vzdálenosti s polovinou vlastní hmotnosti na zádech. Pomůže mu armádní dril a celoživotní sportovní průprava pokořit Kolo?

Kat Dellinger – 39 let, sestra anesteziologie ze Severní Karoliny. Energická a úspěšná supermatka, která bez doprovodu prochodila velkou část Apalačských hor, kde také tábořila. Skrývá v sobě netušené schopnosti a zkušenosti; dokáže její udržovaný vzhled oklamat i nástrahy Kola?

Adam Kimble – 29 let, profesionální ultra-běžec, řečník a coach z Illinois. Jako skutečný Forrest Gump přeběhl celé spojené státy. Tělem i duší dobrodruh, který s manželkou během jednoho roku procestoval celý svět. Bude jeho kondice a trampská minulost stačit na záludné Kolo?

Josh Morin – 23 let, marketing manager a zakladatel vlastní humanitární společnosti z Montany. Zranění zad sice překazilo jeho olympijský sen reprezentovat USA ve wrestlingu, nezlomilo to však jeho vůli žít naplno. Ač nejmladší účastník z celé šestice, umí sbalit svůj život do batohu a vydat se úplně sám do divočiny. Dokáže sobě i ostatním, že ho nezlomí ani Kolo?

Lindsay Phenix – 25 let, fitness modelka a masážní terapeutka z Kalifornie. Pochází z vojenské rodiny, žila v šesti zemích světa, ale díky modelingu jich procestovala padesát. Tato nebojácná dcera preppera a triatlonistka s bohatými loveckými a rybářskými zkušenostmi se prý nikdy nevzdává. Bude to platit i v šesti extrémních lokalitách vybraných Kolem?

Za produkcí show Kolo: Hry o přežití stojí studia Pilgrim Media Group, konkrétně producenti Craig Piligian a Sam Korkis. Za Discovery Channel jsou odpovědnými osobami výkonný producent Joseph Boyle a koordinátor produkce Brian Peterson.

Podívejte se na trailer Kolo: Hry o přežití.


A další seriál na březen: Šimpanzi v ugandské džungli: tyhle bojovné opice vás budou fascinovat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články