fb pixel Sedmnáctiletý chlapec obchoduje na burze. Na kontě má miliony! – G.cz
Vyhledávání

Sedmnáctiletý chlapec obchoduje na burze. Na kontě má miliony!

Mladík Connor Bruggemann (17) z New Jersey se rozhodl obchodovat na burze. Ani v to nedoufal a neskutečně zbohatl. Je mu teprve 17 let a na účtu má miliony!

10.11.2016, 11:27

Příběh teprve 17letého Connora Bruggemanna z New Jersey, který se rozhodl obchodovat na burze, a nutno uznat, že rozhodnutí to bylo velmi dobré, obletěl téměř celý svět. Nejdříve syn bývalého obchodníka sázel na Wall Street bez větších úspěchů na velké firmy, jako je například Apple.

Později investoval v oblasti centových akcií, tedy do neznámých firem, které obchodují pod jeden dolar a v případě růstu nabízejí velké zhodnocení. Když se to ale nepovede, tak hrozí riziko, že člověk přijde úplně o všechny peníze.

Trvalo to rok a půl a mladík dokázal investici něco málo přes dvě stě tisíc korun, které si vydělal díky brigádám v tamní restauraci, rozmnožit na sedm miliónů korun. Dokonce má vlastní web, na kterém za poplatek radí zájemcům, jak obchodovat.

Connor své podnikání bere opravdu vážně. Ve svém pokoji má několik monitorů, na kterých sleduje vývoj trhu. Když není doma, tak burzu sleduje prostřednictvím svého smartphonu, prostě nakupuje a prodává při obědě, ve školní lavici i na toaletě. Od 14. listopadu můžete příběh Connora sledovat v pořadu Náhlé bohatství na stanici TLC.

Podobné články

Doporučujeme

Další články