fb pixel 9 věcí, které vás mohou u vás doma zabít a nebo zmrzačit – G.cz
Vyhledávání

9 věcí, které vás mohou u vás doma zabít a nebo zmrzačit

Myslíte, že jste doma v bezpečí? Myslete znovu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.4.2016, 09:15

V bytě existuje přesně 300 věcí, kterými vás může zabít Chuck Norris a to včetně bytu samotného.

Pokud vám doma nepobíhá Chuck Norris a nesnaží se vás zabít mikrovlnou troubou, nemáte pořád vyhráno. I bez Chucka Norrise to může být ve vašem bytě o hubu.

1. Mokrá podlaha

To si takhle jdete z obýváku na záchod, když tu náhle, z ničeho nic uklouznete na mokré podlaze, spadnete hlavou na kovadlinu a je po všem. Na to pozor. Podlahu ve svém bytě udržujte vždy suchou a nekluzkou.

Myslíte si, že na smrt vyzrajete tím, že si pořídíte všude koberce a kovadlinu schováte do kumbálu? To se mýlíte. Na smrt nevyzrajete nikdy. Jestliže si pořídíte koberce, tak je tu pořád šance, že zemřete na leukemii nebo na dnu.

2. Plynový vařič

To je už taková klasika. Omylem necháte zapnutý vařič a necháte bezelstně napouštět celý svůj byt plynem. Potom už stačí malá jiskra a máte byt v plamenech. Popřípadě se můžete plynem otrávit.

Jestliže jdete tomu štěstíčku naproti a máte elektrický vařič, tak ten vám zase může spadnou na hlavu, až budete dávat elektrickou troubu v kuchyni na poličku na zeď, protože to tak vypadá hezky a nebo, až hnáni touhou po lepší postavě, budete elektrickou troubou vzpírat místo činky.

3. Elektrická zásuvka

Elektrická zásuvka je tichý zabiják. To si takhle jdete po bytě s kovovým drátem v každé ruce, napustíte si v blažené nevědomosti lavor plný vody, tento umístíte pod zásuvku, stoupnete do něho a konce obou elektrických drátů strčíte do zásuvky. Pozor na to.

4. Okno

V poklidu si uvaříte snídani. Míchaná vejce. Usednete ke stolu a zatímco jíte, čtete si noviny. Najednou, z ničeho nic vstanete, rozběhnete se, proskočíte oknem, a dopadnete dolu pod barák na beton. To je hned.

5. Bubák pod postelí

Všichni víme, že pod každou postelí je bubák, který, pokud necháme v noci z postele čouhat třeba nohu, tak nám ji ukousne. Je proto potřeba si tyhle věci v noci ohlídat. Nejlépe se přikurtovat uprostřed postele a nebo spát v nějakém futrálu.

6. Spolubydlící s poleptaným obličejem a sbírkou nožů

Pokud sdílíte společnou domácnost spolu s člověkem, který má v obličeji jizvy (a nebo si na obličej nasazuje masky z lidské kůže svých obětí) a neustále se ohání motorovou pilou, buďte na pozoru.

7. Lego

Nedávný průzkum prokázal, že až sedmdesát procent úmrtí v domácnosti má za následek šlápnutí v noci bosou nohou na kostičku lega. Dotyčný buď úlekem upadne v bolestech na roh komody a nebo zaškrtí dítě, které za rozházené lego po podlaze nese zodpovědnost.

8. Vana

Ve vaně můžete uklouznout, utopit se v ní, podřezat si v ní žíly a nebo si do ní při koupeli shodit fén zapojený do elektřiny.

Vana vám taktéž při neopatrném zacházení může spadnout na hlavu a zapříčinit otřes mozku či smrt.

Jestliže se ve vaší vaně ukrývá šílený střelec se zbraní, může vás při používání vany zastřelit.

9. Pračka

Nebezpečná v kombinaci s kluzkou podlahou. Může se stát, že poblíž pračky uklouznete nebo zakopnete tak nešťastně, že spadnete do bubnu pračky, dvířka se zavřou a pračka začne prát spolu s vámi uvnitř.

Pozor. Podobné nebezpečí hrozí i u myčky na nádobí.

A TADY máte 9 fakt zajímavých informací o smrti

Podobné články

Doporučujeme

Další články