fb pixel 5 počítačových her, které jsou na večer lepší než film – G.cz
Vyhledávání

5 počítačových her, které jsou na večer lepší než film

Už jste zkoukli všechny filmy a seriály? Nemáte večer co dělat? A co takhle pustit si hru, kterou ale nemusíte hrát? Stačí jen a pouze sledovat...

1. Mafia II

Česká parádička, která vás naučí, že poctivá práce nikam nevede. Příběh siciliána Vita Scaletty, ze kterého se stane skutečný mafián, vyprávěný všemi animacemi z legendární hry. Pokud ji znáte, akce mezi hranými kusy vám chybět nebude.

2. Gabriel Knight 2: The Beast Within

Druhý díl adventury o spisovateli a lovci stínů Gabrielu Knightovi vás zavede do Mnichova a okolí, kde hlavní hrdina hledá vlkodlaka, který zakousl malou holčičku. Dvojka je kompletně hraná a odehrává se v reálných kulisách, takže jde o skutečný filmový zážitek. Na devět a půl hodiny...

3. Fahrenheit

Lucas Kane se probudí na záchodě v restauraci nad mrtvolou a s kudlou v ruce. Zabil, aniž by chtěl. Po krku mu jde dvojice detektivů a také starobylé mystérium - hra je vyprávěná skrz vnitřní myšlenkové pochody hlavních hrdinů, takže se nebudete nudit ani sekundu.

4. Broken Sword

Začíná to výbuchem kavárny v Paříži, který pošle Američana George Stobbarta na cestu za tajemstvím templářů. Úžasně namluvená věc s hudbou od Barringtona Phelounga, příběh plný zvratů i vtípků.

5. Syberia

Hledání dědice hračkářského impéria a jízda napříč Evropou až na Sibiř - při sledování dobrodružství právničky Kate Walkerové budete žasnout nad nádherným vizuálem a grafikou z pera francouzského výtvarníka Benoita Sokala.

A TADY máte 6 úžasných svatebních oznámení vyrobených podle známých filmů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články