fb pixel Se socialismem na věčné časy: Velká galerie komunistických vůdců, kteří se nechali mumifikovat – G.cz
Vyhledávání

Se socialismem na věčné časy: Velká galerie komunistických vůdců, kteří se nechali mumifikovat

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Pokud patříte mezi komunistické vůdce, budete s velkou pravděpodobností ve skrytu duše snít o tom, že tu budete navždy. I z těchto důvodů jsou tito lidé po své smrti mumifikováni a následně vystavováni pro široké publikum. To vše samozřejmě za úplatu. Dokonce i v této době máte možnost na vlastní oči vidět některé komunistické mrtvoly. Tohle se vám v rámci kapitalismu jen tak nestane.

Martin Miko
Martin Miko 11.5.2021, 07:46

Komunistické mumie v akci

Věděli jste, že Leninovo mauzoleum bylo věnováno tomuto prvnímu komunistickému vůdci SSSR, a dodnes se nachází na Rudém náměstí u Kremelské zdi? Po smrti Lenina si totiž celý Sovětský svaz z celého srdce přál, aby jeho tělo bylo zachováno i pro budoucí generace Sovětů. A tak byl povolán přední český patolog Alexej Ivanovič Abrikosov, který den po Leninově smrti tělo nabalzamoval. To následně v mauzoleu během let 1924 až 1972 uvidělo neuvěřitelných 10 milionů lidí.

Vladimír Iljič Lenin však nebyl jediným komunistickým vůdcem, jenž se po smrti nechal vycpat, aby tu s námi byl navždy. V následující galerii najdete hned celou plejádu takovýchto socialistických odvážlivců.

Nechali byste se po smrti mumifikovat, aby se na vás rodina jezdila o víkendech dívat? Trochu zvrhlý nápad, ale komunistům se zřejmě líbil.

Podobné články

Doporučujeme

Další články