SATIRA: Dočkáme se seriálu Teplice, nebo celovečerního filmu? 5 nových pokračování seriálu Most!, která nechcete vidět – G.cz
Vyhledávání

SATIRA: Dočkáme se seriálu Teplice, nebo celovečerního filmu? 5 nových pokračování seriálu Most!, která nechcete vidět

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Dnešek je tragickým dnem pro českou kinematografii – seriál Most! končí a s ním i jediný kvalitní tuzemský seriálový počin od devadesátek. Ale není třeba zoufat – jelikož si seriál z prostředí severočeského města získal početný zástup fanoušku a přilákal k televizním obrazovkám polovinu národa, je celkem možné, že se brzo dočkáme dalších příběhů našich oblíbených hrdinů. V televizi totiž víc než kde jinde platí pravidlo: "Když to vydělává, vydojíme z toho maximum!"

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 25.2.2019, 13:47

1. Film Most

Po úspěchu celovečerního filmu Okresní přebor se můžeme klidně dočkat pokračování mostecké party na plátnech kin. Film fanoušky nadchne mnohem větším rozpočtem, který způsobí, že místo Mostu se film může natáčet před zeleným plátnem v Praze. Česká republika vysílá film do boje o Oscara za nejlepší cizojazyčný film pod názvem "Bridge The Movie" a hodnocení ČSFD atakuje 90 %. A to i přesto, že Mirka Spáčilová dala filmu 30 % s tím, že jí nenadchnul.

2. Most po dvaceti letech

Je rok 2039, planeta se dusí odpadky a výfukovými plyny, Jaromír Soukup oznamuje svou třetí kandidaturu na prezidenta republiky a Česká televize se rozhodne oprášit kultovní seriál Most!, který právě zakončil svou devatenáctou sérii. Polovina herců je po smrti, ale přesto depresivní pokračování o strastech senilního Luďana přiláká k obrazovkám rekordní počet diváků, kteří si rádi zavzpomínají na staré dobré časy roku 2019, kdy byl svět ještě v pořádku. A především ještě nějaký Most byl - poté, co vláda objevuje obří zásoby lithia pod městem, je podruhé srovnáno se zemí a jeho obyvatelé se stěhují do nové uprchlické čtvrti v Letňanech.

3. Prequel Most

Co předcházelo slavnému seriálu? Příběhy mladé party z Mostu se odehrávají při bourání starého Mostu a stavbě toho nového. Dozvíme se, proč byl farář Toman exkomunikován, uvidíme mladou Dášu ještě jako Pavla, který se ze všeho nejraději oblíká do dívčího oblečení a zjistíme, že Franta způsobil, že kostel Nanebevzetí je otočen na jih, když stavbařům při kradení železa ze stavby rozbil kompas. A bude to stát za nic jako všechny prequely včetně Mladého Sheldona.

4. Spin-off

Takzvaná odvozenina – jako když Joey z Přátel dostal vlastní seriál, tak se tvůrcové mohou rozhodnout, že vlastní seriál dostane Eda. Ten se v rámci hledání své sexuální orientace vydal do Prahy zkusit štěstí mezi pražské homosexuály na Starém Městě, aby se na konci seriálu vrátil pro nedostatek diváků zpátky do Mostu. Ono Dycky Starý Město! tak dobře nezní.

5. Nový originální seriál Teplice! televize Nova

V létě se televize Nova rozhodne uvést zbrusu nový originální seriál z prostředí severočeských Teplic, který bude pojednávat o nezaměstnaném flákači Vlaďanovi (hraný kým jiným než Petrem Rychlým z Ordinace) a jeho přátelích, kteří mají problém s místní muslimskou komunitou, již reprezentuje mladý Ahmed hraný Benem Cristovaem. Bude to stát za starou bačkaru? Asio.

Pro zvýšení popularity seriálu režírovaného Zdeňkem Troškou zakončuje Nova každé vysílání Televizních novin hláškou Jen Teplice! Seriál po počátečních třech dílech rezignuje na jakoukoliv snahu o kvalitu a Nova přestupuje k reorganizace celého pořadu, která nakonec výustí v další nekonečnou mýdlovou operu s názvem Ordinace v Teplicích.

A tady si přečtěte, že je ODS pod palbou kritiky kvůli Soukupovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články