fb pixel Rowan Legal posiluje odborník na korporátní právo Jiří Halaburt – G.cz
Vyhledávání

Rowan Legal posiluje odborník na korporátní právo Jiří Halaburt

Advokátní kancelář ROWAN LEGAL významným způsobem posiluje oblast fúzí, akvizic a korporátního práva. Na pozici Senior associate nastoupil od června Jiří Halaburt.

redakce G.cz 12.6.2024, 10:59

Mgr. Jiří Halaburt, LL.M. se specializuje na oblast fúzí a akvizic, korporátní právo a litigace. Zkušenosti má rovněž v oblasti real estate či pracovního práva. Ve své praxi se specializuje na zprostředkování a rozvoj vztahů s klienty a obchodními partnery zejména v Německu, ale i dalších německy mluvících zemích. K tomu využívá svých zkušeností z dlouholeté spolupráce především s německými obchodními komorami a dalšími profesními organizacemi.

Do ROWAN LEGAL přichází z advokátní kanceláře Arrows, v minulosti rovněž působil v Havel & Partners, a také vedl AK Halaburt, Schwarzer & Partner.

„Těším se na novou pracovní výzvu. ROWAN LEGAL je dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář s nejvyššími ambicemi. Budu rád, pokud zde budu moci zúročit své zkušenosti a přispět k dalšímu úspěšnému posílení pozice kanceláře na advokátním trhu“, uvedl Jiří Halaburt.

„Příchod Jiřího Halaburta je dalším z významných posílení naší dynamicky se rozvíjející praxe fúzí a akvizic na seniorní úrovni v krátké době. V příchodu Jiřího spatřujeme unikátní příležitost k posílení našich služeb, které poskytujeme klientům v německy hovořících zemích stejně jako tuzemským klientům při jejich obchodních aktivitách v těchto lokalitách“, doplnil Jan Frey, partner ROWAN LEGAL.

Jiří Halaburt je absolventem Právnické fakulty UK a Notthigham Trent University. Ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám, hlavně fitness, běhu a jízdě na lyžích, a také rád cestuje. Hovoří plynně anglicky a německy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články