fb pixel Rory i Ross by zasloužili facku: Populární seriálové postavy, které jsou vlastně příšerné – G.cz
Vyhledávání

Rory i Ross by zasloužili facku: Populární seriálové postavy, které jsou vlastně příšerné

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Seriály jsou skvělá věc – hlavně ty opravdu zábavné. Člověk se u toho tak hezky odreaguje, může je zkouknout naráz, když má v sobotu kocovinu... Jen u toho nesmí moc přemýšlet. To mu pak začne docházet, na jaké ptákoviny vlastně čučí nebo jak tupé jsou jeho oblíbené postavy...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 20.2.2020, 09:00

Rory je kráva. Sorry

Vsadíme se, že když jste kdysi koukali na Gilmorova děvčata, měli jste rádi Rory. Třeba ne moc, ale nevadila vám. V prvních zhruba třech sériích to byla moc hezká, milá, chytrá dívka a skvělý nahrávač pro super fóry Lorelai starší. Jen, co vlezla na Yale, se z ní ale stala nesnesitelně otravná „know-it-all“ nanynka, která si myslela, že si může dovolit všechno, a vůbec se to nelepšilo. Postupně se z ní stala typická zlatomládežnická privilegovaná kráva, jež si systematicky ničila budoucnost a obviňovala z toho všechny ostatní. A navíc spala s ženatým chlapíkem. Ne, tohle opravdu není vzor, který jsme si objednali, děkujeme.

Je to prostě takový nešvar a priori kladných, šablonovitých seriálových postav. Jsou napsané tak, aby se do nich každý zamiloval. Jenže dát jim potom pořádný psychologický vývoj je zkrátka nelehké. Roli v tom taky hraje sledovanost, to, co si přejí fanoušci, jednotlivé zápletky, vývoj děje. Přesně na tom třeba vyhořela postava Izzie Stevens v seriálu Chirurgové, jež začínala na pozici sympaťandy a končila tak strašně, že i její herecká představitelka Katherine Heigl si na to zcela veřejně stěžovala.

Vybrali jsme 13 takových postav, které nás postupem času začaly zklamávat a zklamávat a zklamávat... Najdete je v galerii tady:

Souhlasíte s námi, nebo jsme vám sáhli na nějakého vašeho favorita? Případně byste ještě pár jmen sami rádi doplnili? Neváhejte nám napsat!

A pokud byste si raději přečetli ne o postavách, ale o celých seriálových zápletkách, které jsou vlastně úplně nesmyslné, klikněte si sem:

Podobné články

Doporučujeme

Další články