fb pixel Rok 2020 aneb když kreativita umírá, přichází na scénu technologie – G.cz
Vyhledávání

Rok 2020 aneb když kreativita umírá, přichází na scénu technologie

Zdroj: Lenovo

Současná doba si žádá kreativní řešení. Nemluvíme pouze o tom, jak během nočního zákazu vycházení venčit plyšového psa, ale jak se vypořádat s běžnými činnostmi každý den v domácích izolacích nebo poloprázdných kancelářích. Pro ponuré zimní dny, kdy vás už nebaví herní konzole, Netflix nebo cokoliv, co jste dělali rádi a pandemie vám to znechutila, přišlo Lenovo s notebookem, který otevírá dveře nových možností všem kreativcům.

Komerční článek
Komerční článek 15.12.2020, 10:12

Tvořit, tvořit, tvořit

Samá práce a žádná zábava z nás dělá jen zombies, které přežívají den za dnem. Jak probudit kreativitu, která se zdá už téměř mrtvá? Lenovo vypustilo do světa notebook IdeaPad Creator 5 – jak už svým názvem napovídá, jedná se o perfektního tvora pro volnočasové digitální kutily i dennodenní pracanty. Jeho předností je kromě precizního FullHD displeje především výkonný procesor až 10. generace Intel® Core™ i7a NVIDIA® GeForce® 1650 Ti. Tedy jak by někteří řekli, hodně muziky za málo peněz. Design notebooku se navíc odlišuje od všech ostatních modelů zkosenými rohy a je dostupný ve stylové mechově zelené barvě „Dark Moss“.

Listopadová výzva s Lenovem

Kreativita ale nepřichází jen tak sama od sebe a je potřeba ji trochu pošťouchnout. Uživatelé instagramu měli možnost se během listopadu zapojit do výzvy Lenova #ChallengeCreated, kterou podpořili i čtyři influenceři – Anie Songe, Dominovak_official, Ondrashtattoo a Vandlis. Cílem výzvy bylo vytvořit jakýkoliv kreativní návrh, ze kterých pak Lenovo vybralo finálního vítěze. Stal se jím look_as_user, jehož fotografie byla součástí výzvy „Člověk v přírodě“. A co bylo výhrou? Jak jinak než notebook IdeaPad Creator 5.

Pojďte pane, budeme si hrát

Pro herní fajnšmekry navíc Lenovo představilo i verzi notebooku Lenovo Legion Creator 7 – výkonný speciál, který má poskytnout maximální výkon. Notebook s RTX Studio disponuje dlouhou výdrží baterie, až 10. generací procesorů Intel® CoreTM i7 řady H a grafikou NVIDIA® GeForce RTXTM. Tudíž pro nejnovější herní tituly je jako stvořený. Je třeba ale vyzdvihnout, že herní notebooky už dávno nejsou jen na hry. Právě tyto stroje svou výbavou a výkonem tvoří perfektní zařízení i pro každodenní práci. Uživatel tak nemusí vlastnit vícero různých zařízení, ale stačí mu pouze jeden výkonný stroj na práci i zábavu.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články