R.I.P. Apu: 6 nezapomenutelných epizod Simpsonových s indickým prodavačem v hlavní roli – G.cz
Vyhledávání

R.I.P. Apu: 6 nezapomenutelných epizod Simpsonových s indickým prodavačem v hlavní roli

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Řeší se to od roku 2017 a teď na to konečně došlo - jeden ze skvělých obyvatel Springfieldu, prodavač Apu, zřejmě vážně končí v seriálu Simpsonovi. Tvůrci populárního animáče byli obviněni z rasové stereotypizace, a tak musí snědý majitel Kwik-E-Martu z kola ven. Budeme vzpomínat s láskou a s následujícími epizodami, pane Nahasapímapetilone.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 29.10.2018, 16:14

1. Mnoho Apua pro Nic

Epizoda ze sedmé série, ve které Homer k velkému údivu přijde na to ,že jeho oblíbený obchodník je přistěhovalec proti kterým tlouštík v tomto díle bojuje. Apuovi hrozí vyhoštění ze země, nakonec ale s Homerovou pochybnou pomocí získá americké občanství a ze Springfieldu vykopnou jen školníka Willyho.

2. Dvě paní Nahasapímapetilonové

Starý mládenec Apu má po ptákách; z rodné Indie dorazí růžový lotosový květ, což znamená, že se musí oženit s dívkou, která mu byla zaslíbena už v dětství. Aby se tomu vyhnul, napíše Apu své matce, že už manželku má. Jenže paní Apuová se na ní přijede podívat, a tak Apu s Homerem přemluví Marge, aby hrála paní Nahasapímapetilonovou. Pochopitelně to praskne a Apu musí před oltář s Manjulou. Naštěstí zjistí, že Manjula je krásná a oduševnělá a do chomoutu vleze ještě rád. A jak v závěru dílu řekne jeho nová paní, koneckonců, rozvést se můžou vždycky.

3. Osm raubířů

Jedna z geniálních epizod, ve kterých se Apu a Manjula snaží o dítě. A protože nebohé Manjule do jídla tajně přisypává hormony na podporu plodnosti nejen její muž, ale i Homer, nakonec mají indičtí manželé osmerčata. Noční můra vyústí v umístění miminek do cirkusu. Nejlepší moment? Apu s osmi umělými ňadry na kojení nabízející miminko Simpsonovým se slovy "Jako omluvu, prosím, přijměte toto dítě".

4. Záletník Apu

Život mezi obchodem a osmerčaty dává Apuovi zabrat. Manjula je k němu v manželském loži chladná, a tak si prodavač začne s Limodámou, která mu do Kwik-E-Martu vozí ledovou tříšť. Nechtěným důvěrníkem nevěry se stane Homer a je to taky on, kdo pak Apuovi pomáhá usmířit si rozčílenou manželku.

5. Homer a Apu

Homer se otráví prošlou šunkou od Apua a ten se rozhodne mu to vynahradit deseti kily krevet. Vypasený Simpson opět skončí v nemocnici, a tak Apua práskne a ten přijde o práci v obchodě. Aby mu to vynahradil, začne Ind Homerovi sloužit. Jenže teskní po staré práci, a tak se spolu s Homerem vydá do Indie. Kwik-E-Mart mezitím vede James Woods, který nakonec Apuovi zařídí návrat za pult krámku.

6. Homerova rock´n´rollová brnkačka

V této epizodě Apu sice hlavní roli nehraje, ale je naše oblíbená, a tak ji prostě musíme zařadit. Homer spolu s Apuem, Milhousovým otcem, náčelníkem Wiggumem, Ottem a dalšími muži ze Springfieldu vyrazí na rock´n´rollový tábor vedený Mickem Jaggerem a Keithem Richardsem. Jeden z nejlepších dílů Simpsonových vůbec.

A tady je 9 nejvtipnějších televizních seriálů posledních let.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články