fb pixel Řezník o pokračování filmu Párty Hárder: Jestli se vám líbila jednička, tak dvojku budete milovat – G.cz
Vyhledávání

Řezník o pokračování filmu Párty Hárder: Jestli se vám líbila jednička, tak dvojku budete milovat

Zdroj: Oficiální plakát Párty Hárder - s povolením tvůrců

Martin Pohl, kterého spíše známe pod rapperským pseudonymem Řezník, se po dvou letech opět hlásí o slovo a plánuje další filmový počin. Konkrétně se jedná o pokračování všehoschopné teenagerské komedie Párty Hárd, jež si ponese název Párty Hárder: Summer Massacre. Děj se má odehrávat po maturitě, kterou hlavní hrdinové filmu oslaví na Mácháči, kde se podle všecho má konat nejbrutálnější akce celého léta. Chybět nebudou známé tváře a fanoušci se prý budou moct těšit i na spoustu nečekaných překvapení.

Martin Miko
Martin Miko 7.5.2021, 09:56

Martin Pohl točí Párty Hárder

Film Párty Hárder od Martina Pohla bude volně navazující pokračování šílené teenagerské komedie Párty Hárd, která uhranula nejen fanoušky rappera Řezníka a kultu ZNK. Milovníci černého humoru, vtipných hlášek a nečekaných zvratů se už nemohou dočkat, protože první díl s sebou přinesl něco natolik nekorektního, že to tu nebylo od dob České sody. Pokračování filmu je prozatím ve fázi příprav a tvůrci v čele s Pohlem shánějí finance k tomu, aby mohlo vzniknout skvostné veledílo, které je v plánu pustit i do kin.

A na co se můžou fanoušci Párty Hárder těšit? „Můžou se těšit na hláškama nabitej příběh party kluků, kterou čeká vskutku bizarní dobrodružství! Můžou se těšit na celkově lepší technický provedení a delší stopáž. Pokud jsou fanoušky prvního dílu, dvojku budou milovat,“ vypráví pro G.cz s nadšením Martin Pohl. „Film začíná maturitou a děj pak pokračuje na Mácháči, kde se koná nejbrutálnější akce léta – festival Summer Massacre. Cesta za vysněnou párty ale nebude vůbec jednoduchá. Samozřejmě nebudou chybět holky, chlast a ani starý známý postavy z jedničky. Film by měl jít už normálně do kin – pokud nám to teda vezmou. Při nejhorším si střihneme tour po pornokinech a videokabinách,“ dodává.

Co se týče hostů a dalších překvapení, tak Pohl prozatím všechny detaily o plánovaném filmu tají. „Opět sázíme na neokoukané tváře jako v případě jedničky, ale pár hostů z řad filmového a hudebního světa se tam mihne. Soundtrack byl u prvního dílu hodně našlapanej a dvojka půjde v jeho šlépějích. Tentokrát by měly vzniknout některý songy exkluzivně pro náš film,“ popisuje známý rapper a příležitostný režisér Pohl další detaily.

Když jsme měli Řezníka na drátě, nezapomněli jsme se ho zeptat ani na ostatní projekty a činnosti, na nichž v současné době dělá. K tomu nám řekl asi toto: „Já sem jinak pořád v pracovním módu – korona nekorona. Dokončil sem album Straight Outta Sklep a EP Traumaplan a hned sem se vrhnul na přípravy natáčení filmu. Na hře samozřejmě makáme s druhou partou, takže natáčení a přípravy filmu to neovlivní. Už se to teda příšerně vleče a je to trapný, ale hru máme téměř dokončenou. Pořád tam ale potřebujeme doladit spoustu drobností.“

Nízkorozpočtový film má oproti prvnímu dílu několikanásobně vyšší rozpočet, ale v tomto případě mohou kvalitu filmu ovlivnit přímo fanoušci. A to vše skrz platformu Donio, kde si mohou formou crowdfundingu nakupovat odměny, kterými podpoří možnosti tvůrců při natáčení. Po týdnu se tvůrcům Párty Hárder podařilo vybrat skoro 650 tisíc korun, což znamená, že je šance na důstojný snímek. Ale kdyby se vybralo 1,2 milionu, natočil by Pohl a spol. kultovní trhák, jenž předčí naše očekávání.

Podle recenze na portálu Moviezone, která má 8 hvězd z deseti, by libovolných deset minut z filmu zabilo nejen Marka Ebena, ale i Zdeňka Svěráka podpíraného Michalem Horáčkem a Táňou Fischerovou. Tohle snad chcete vidět, ne?

Podobné články

Doporučujeme

Další články