fb pixel Rady ptáka Lunetika: Martin Kocián ví, jak se zbavit závislosti na drogách a rád se podělí – G.cz
Vyhledávání

Rady ptáka Lunetika: Martin Kocián ví, jak se zbavit závislosti na drogách a rád se podělí

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Díky geniálnímu virálu exčlena devadesátkové kapely Lunetic Martina Kociána jsme se dozvěděli, že brát drogy je špatné. Kocián nám v pěti bodech názorně ukázal, jak ze svého života navždy vyhnat všechny démony. Po zkouknutí videa jsme však přesvědčeni, že bývalému zpěvákovi by nepomohl ani vymítač ďábla.

Martin Miko
Martin Miko 9.1.2020, 13:48

Životní mentor Kocián

Jak to vypadá, když se přijedete do Mostu zeptat Martina Kociána z kapely Lunetic na pár rad, které by vám pomohly zbavit se drog? Zní to naprosto nepředstavitelně. Díky redakci Extra.cz však vzniklo unikátní video, které disponuje životní moudrostí tohoto životem protřelého zpěváka. Video vzniklo tak, že se Martin Kocián rozhodl poradit kolegovi z branže, a tím je Vít Starý z kapely Mandrage. Ten na záběrech z posledních koncertů působil na první pohled velmi nezdravě.

Ale zpátky k motivačnímu videu Martina Kociána! „Mám pro Víťu 5 dobrých rad, díky kterým by své problémy mohl porazit. Základem všeho je chuť změnit svůj život a disciplína. Kdo chce, může se z toho dostat a já tomu talentovanému klukovi fandím. Kdykoliv se na mě může obrátit,“ sdělil Kocián pro Extra.cz a následně rozjel na kameru něco neuvěřitelného.

První radou Martina Kociána je cvičit každý den, aby se vám vyplavily důležité hormony, jako je „testosteron, jiný hormon, serotonin a endorfin“. Následně se rozeběhne ke schodům a začnou se dít věci, které vám nechceme prozrazovat, protože vlastně ani nejdou pořádně popsat.

Dále Kocián radí chodit pravidelně na krev a zjišťovat si, co vám chybí. Třetí radou je strávit čtením alespoň 2 hodiny denně. Další radou je umět zmizet. Poslední rada je dělat striptýz.

Neradi bychom vás okrádali o zážitek, a proto vás vyzýváme k tomu, abyste si to video pustili. A komu tohle video od Kociána nestačilo, tak tomu doporučujeme projet jeho facebook. Taky nálož!

Podobné články

Doporučujeme

Další články