První videa nového iPhonu – G.cz
Vyhledávání

První videa nového iPhonu

Přesně za týden 9. září Apple světu ukáže nový iPhone. Možná vás to nechává ledově chladnými, možná se už nemůžete dočkat. Nic mezi tím ale neexistuje - iPhone můžete buď milovat, nebo nenávidět.

Tomáš Marný
Tomáš Marný 2.9.2014, 18:00

Jako obvykle, tak i tentokrát Apple úzkostlivě tají veškeré informace, které by předem mohly prozradit, jak bude nový iPhone vypadat, nebo co vše bude umět. Naštěstí tu ale máme Rusy. Jejich dlouhé prsty jsou evidentně nejen na východě Ukrajiny, ale taky v Kalifornii, takže na následujících videích si můžete prohlédnout, jak bude na 99,9 procenta vypadat černé provedení chystané novinky.

A co novém iPhonu ještě víme? Bude mít displej z tvrdšího skla (spekuluje se o safírovém), takže sbohem pavouci, celokovové tělo bude ze speciálního (údajně nepoškrábatelného) kovu, celý bude větší, protože uhlopříčka displeje naroste ze 4 palců na 4,7, a k tomu připočítejte samozřejmosti, jako je zvýšení výkonu, kapacity baterie, lepší foťák, atd, atd, atd… A pozor, spekuluje se i o ještě jednom, ještě větším iPhonu, který by za týden měl být odhalen, a také o Apple hodinkách! Jste-li Applisti, těšte se, nejste-li, zvedejte oči!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články