fb pixel Propagační videoklip teplické střední školy je jedna velká heroinová párty – G.cz
Vyhledávání

Propagační videoklip teplické střední školy je jedna velká heroinová párty

Chcete zrušit vaši střední školu a pomstít se učitelům, kteří si na vás zasedli, tím, že je připravíte o práci? V tom případě si najměte tyto lidi, kteří vám rádi natočí propagační video, protože Střední škola obchodu a služeb v Teplicích je přeci jedna velká párty. S větší pravděpodobností budete mít po zkouknutí toho videa spíše chuť se zabít nebo jít ze základní školy rovnou na úřad práce.

Martin Miko
Martin Miko 13.11.2017, 12:33

Střední škola v Teplicích natočila bizár

K velice bizarnímu počinu došlo v minulých dnech v Teplicích, když se tamní Střední škola obchodu a služeb rozhodla, že nažene do svých lavic nové studenty. Škola spolu se studenty zapracovala i na své propagaci, což dokazuje i videoklip, který byl pravděpodobně natočený na mobilní telefon. Nápad byl pravděpodobně inspirován hollywoodskými středoškolskými filmy, ale zpracování připomíná spíše hluboká 90. léta v Rusku.

Nevím, jak vy, ale já bych se raději učil matematiku v němčině, než abych koukal na chlapce, který v létě navštívili festival na Mácháči a nyní střílí v prázdné konfety jako sovětský Tiesto. A nepřišlo vám divné, že učitelé z vedlejších tříd vyučovali v prázdných třídách? A kdo vůbec byl ten narušitel školního pořádku?

Jestliže tento spot vymysleli sami studenti, tak musí jít jednoznačně o sabotáž, která má za cíl zavřít teplickou střední školu.

Jak se vám náborářské video líbí? Napište nám do komentářů.

A zde je 10 věcí, podle kterých poznáte náplavu, i když žije v Praze roky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články