fb pixel Projekt #SAVETHENIGHT zachraňuje noční život. Zarezervuj si DJe nebo barmana pro svou online party – G.cz
Vyhledávání

Projekt #SAVETHENIGHT zachraňuje noční život. Zarezervuj si DJe nebo barmana pro svou online party

Chtěl bys zažít soukromou party s DJ NobodyListen? Pokecat s profi barmanem a namíchat si s ním zajímavý drink pro tvůj online domácí mejdan? V baru nebo oblíbeném klubu to asi ještě nějakou dobu nepůjde. Můžeš si ale domluvit online party pro tebe a tvé kamarády. Jägermeister přináší celosvětový projekt #SAVETHENIGHT, kterým podporuje DJe, tanečníky, barmany, hudebníky a další umělce. Zapojili se první Češi a Slováci a další budou následovat. Je to jednoduché, stačí si zarezervovat čas na webu save-the-night.com a můžeš začít.

Redaktor
Redaktor 1.5.2020, 09:12

Zažij soukromou párty

Hudební kluby jsou prázdné, v barech se práší na skleničky, večírky jsou v nedohlednu. V rámci ochranných opatření příšli o své živobytí DJové, barmani, hudebníci a další profese, spojené s kreativním nočním životem. Asi každý z nás, který má noční život rád, už vyhlíží možnost toho, jak zajít na drink s kamarády nebo na mejdan svého oblíbeného DJe. V současné době to jde "pouze" pomocí online aplikací. Do nich si ale nyní můžeš pozvat svého oblíbeného DJe nebo barmana.

Je na tobě, jak svůj čas s vybraným člověkem využiješ. Jestli si necháš zahrát DJ set, poradit jak na hudební produkci, pokecáš o tom, jak na míchání drinků, necháš se okouzlit iluzionistou nebo prostě jenom popovídáš o současné situaci. Domluvíte zda se potkáte na Skype, Houseparty nebo Zoom a můžete začít. Tvůj čas s daným umělcem platí Jägermeister, na tobě a tvých kamarádech je nechat spropitné.

#SAVETHENIGHT je celosvětový projekt. Za Česko a Slovensko se již zapojili umělci jako DJ a producent Nobodylisten, raper Zayo nebo DJ EKG. Za barmany se jedná třebo o Stana Harciníka. Další jména budou následně přibývat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články