fb pixel Prodává se iPhone, který Babiš daroval za vytetovanou koblihu. Cena se vám líbit nebude – G.cz
Vyhledávání

Prodává se iPhone, který Babiš daroval za vytetovanou koblihu. Cena se vám líbit nebude

Chcete si vydělat slušné peníze? Stačí, když vyzvete našeho premiéra Andreje Babiše k sázce, že si za nový iPhone X necháte vytetovat na rameno koblihu. Pak si na rameno vytetujete americký donut, který má v oblibě i Homer Simpson, a pan Babiš vám za doprovodu kamer a médií předá nový smartphone od Apple. Ten po dvou měsících začnete prodávat na Bazoši za 50 tisíc jako sběratelský kousek.

Martin Miko
Martin Miko 6.10.2018, 11:48

iPhone od Andyho za 50 tisíc

Ano, i v Ostravě bude líp. Když se Tomáš z rázovitého kraje se na konci srpna vsadil s předsedou vlády Andrejem Babišem o nový iPhone za to, že si na rameno nechá vytetovat koblihu, tak pravděpodobně nečekal, že mobilní telefon doopravdy dostane. Na základě sázky mu byl za doporovodu kamer předán mobilní telefon Apple iPhone X ve verzi 64 GB. Tomáš posléze navštívil Hrzánský palác, kde mu předseda vlády daroval i talíř koblih a poučil ho o tom, že donut není kobliha.

Dne 6. října se však na inzertním serveru Bazoš.cz objevil inzerát, ve kterém chlapec prodává zmíněný mobilní telefon, který je podepsaný Andrejem Babišem a vydáván za sběratelský kousek. Jméno prodejce je však Marian, ale né Tomáš. Zásadní otázkou tedy zůstává, jestli ho tetovaný Tomáš (alias Tomis) neprodal už dříve nebo jestli se nevydává v inzerátu za někoho jiného. Za tento „raritní“ kousek chce majitel mobilního telefonu neuvěřitelných 50 tisíc korun, což je skoro dvojnásobná cena než za nový telefon se stejnými parametry.

Podobné články

Doporučujeme

Další články