Proč je lepší být mužem než ženou a proč je lepší být ženou než mužem

Obrázek uživatele Gement
10.02.2014, 20:53
Stále se nemůžete rozhodnout, na jakém břehu vystoupit? Tady je několik bodů, které vám pomůžou v rozhodnutí.
  Transgender Sunshine Girl Někdo má v životě štěstí, že nemusí řešit, zda je lepší být muž, nebo žena. Jako třeba transvestita Amelia Maltepe (23) z Bangladéše. Je to krásná žena, přestože je to chytrý muž. Foto: Profimedia.cz  

Proč je lepší být mužem? Protože ...

... partnerské krize se vás netýkají. V nejhorším budete sám, což je to, co jste vždycky chtěl. ... za určitých předpokladů, hlavně finančních, nemáte nouzi o ženy, i když jste hnusný jak půlnoc. ... život vám neomezují horoskopy. ... v klidu můžete ignorovat stáří, vždycky se najde nějaká žena, která se o vás postará. ... pro muže je více počítačových her. ... vaše tělo není tak děravé. ... je úplně samozřejmé, že za stejnou práci dostanete více peněz. ... můžete močit společně s kamarády a to kdekoliv. Ženy jsou odsouzeny k děsivému močení o samotě. ... provozní náklady na údržbu vašeho těla jsou levnější. ... od přírody máte větší abstraktní myšlení, a díky tomu máte větší nadhled. ... si nemusíte holit tak velké plochy těla. ... můžete mít hodně dětí a přitom se o ně nemusíte starat. ... máte celý měsíc víceméně stejnou náladu. ... jste vtipnější, silnější a rychlejší.  

Proč je lepší být ženou? Protože ...

... je na vás hezký pohled, i když jste blbá, tedy pokud jste hezká. ... při dalším potopení Titanicu vám asi dají přednost. ... ani ve stáří nebudete mít fyziologický problém se sexem. Co na tom, že vás nikdo chtít nebude. ... neplešatíte. ... vám nesmrdí nohy. ... můžete mít několik orgasmů za sebou. ... nemusíte nic dávat, abyste dostala. ... když se svléknete, tak přestože tam nemáte nic, nikdo se vám nesměje. ... až na znásilnění jste to vy, kdo rozhoduje, zda něco bude, nebo ne. ... se opijete rychleji a levněji. ... máte 99procentní jistotu, že vaše dítě je vaše. ... můžete spát s jinou holkou v jedné posteli a ta si přitom nebude nic špatného myslet.  

Komentáře

Doporučeno pro vás