Prezident Zeman se opět zachoval jako totální hulvát. Překvapuje to ještě někoho? – G.cz
Vyhledávání

Prezident Zeman se opět zachoval jako totální hulvát. Překvapuje to ještě někoho?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Slušně vychovaný muž počká, až u stolu usednou ženy. Ne tak zemandrtálec.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 14.5.2018, 15:50

Miloš Zeman vyrazil na státní návštěvu Polska. Do západních zemí ho coby kremelského pucfleka nezvou, takže je vděčný za jakýkoli výlet. Ne že by na snad na našem severním sousedovi bylo něco špatného, ale Zeman tam letěl hlavně planě kecat o věci, o které nic neví.

V Bělověžském pralese probíhá spor o likvidaci kůrovcové kalamity, a náš pan prezident měl holt potřebu se k tomu vyjádřit. Zřejmě Polákům poradil, že kůrovec je vlevo dole.

Mudroprdné řeči nekompetentního laika bez elementárního vzdělání v přírodních vědách by nestály za komentář. Horší je skandál, který Zeman způsobil před večeří se svým polským protějškem Andrzejem Dudou. Účastnily se jí i manželky obou státníků, tedy Ivana Zemanová a Agata Kornhauser Dudová.

Zeman se hrnul do dveří jako první. Už tohle je faux-pas – každý muž ví, že s výjimkou hospody má dát dámě ve dveřích přednost.

Jenže Zeman se cpal ke stolu, jako kdyby mu hořelo za patami. Předběhl obě dámy a fláknul sebou do křesla. Pospíchal tak, že dokonce ani nerespektoval formální zasedací pořádek. Protokolář ho musel zvednout a přesadit. Teprve pak usedly obě ženy.

„Bože, to je ale buran!“ říkáte si v duchu. „Že si dámy sedají první, se muži učí nejpozději v tanečních. “ Namítáte, že Zemana bolí nohy, protože je starý pán a má neuropatii? Pak má ale sedět doma, jak to důstojní kmeti dělají. Ukazovat všem svou nemohoucnost by snad ještě nevadilo, ale porušovat základní pravidla společenského chování je už opravdu za hranou.

Tohle je ještě větší ostuda, než když si Zeman onehdá vzal k britské královně bačkory a začal na ni mluvit jako první, aniž byl tázán.

Ale vlastně to ještě dopadlo docela dobře. Polské křeslo pod zadkem českého prezidenta se uchovalo v čistotě, nikde žádný flek. Tak hlavně že to zemandrálec udržel...

A tady si přečtěte, jak se bohužel ani letos neukázalo, že Zeman je jen apríl.

Podobné články

Doporučujeme

Další články