Prezident Zeman se chová stejně drze jako islámský utečenec – G.cz
Vyhledávání

Prezident Zeman se chová stejně drze jako islámský utečenec

Co se to jen v té hlavě skrývá? Chaos volající po pořádku?
Zdroj: Foto: Profimedia.cz

Nevychovaný domorodec by měl být vrácen zpátky na Vysočinu!

Ivan Brezina
Ivan Brezina 23.10.2015, 10:51

„Islámští utečenci nebudou dodržovat a respektovat naše zákony a zvyklosti,“ prohlásil Miloš Zeman minulý týden na své návštěvě Kroměřížska. To je bezesporu závažné a burcující tvrzení – zvlášť z úst muže, který naše zákony a zvyklosti nerespektuje už od doby, kdy byl zvolen prezidentem.

Zemanovi prochází nejen opilecké kymácení nad korunovačními klenoty nebo vykřikování sprosťáren do rozhlasu, ale i kouření tam, kde se to nesmí. Jde o porušováním zvyklostí (ohled na druhé) a také zákonů (formálně je to zakázáno). Příkladů je celá řada, ale tedy jsou dva nejkřiklavější:

1. Nevychovanec na Kavkách

Když byl Zeman v zimě 2013 zvolen prezidentem, zapálil si v budově České televize na pražských Kavčích horách. Všude tam visí zákazy, že se to nesmí. „Takže, pane řediteli, kde máme popelníček?“ zeptal se drze Petra Dvořáka. Viz video zde na 2:00:

„Už jsem pro něj poslal,“ ohnul se uctivě v pase ředitel ČT, kterého vůbec nenapadlo, že by měl sebevědomě říct: „Pane Zemana, tady se nekouří.“

2. Hulvát ve vlaku

V listopadu 2014 si Zeman zapálil i ve vlaku ze slezské Třemešné do Osoblahy, kterým mířil na setkání s občany. Tím jim vlastně mezi šluky řekl, že jimi pohrdá. Co je dovoleno Zemanovi, není dovoleno občanům. Viz fotografie:

Zeman do Prahy imigroval z vesnice na Vysočině. Opakovaně ale porušuje naše zákony a zvyklosti. Není na čase deportovat ho zpět?

Anketa

Co si o našem nápadu myslíte?

Anketa se načítá...

A TADY se podívejte na 5 populárních tváří české kolaborace.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu