Před 2 lety udělil Zeman milost Jiřímu Kajínkovi: 10 vtipů, kterými jsme tehdy zkoušeli přebít hořkou pachuť toho gesta

To už jsou dva roky? Ano. Ano, jsou. 23. května 2017 byl odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek po obdržení prezidentské milosti propuštěn z vězení. Posléze se z něj na několik týdnů stal miláček národa. Ačkoliv se to nezdá, při pohledu z pomyslného okna současnosti, tehdy byl svět ještě jakž takž v pořádku. Rozhodně jsme ještě měli sílu dělat si z podobných bizárů legraci...

Vzpomínáme s láskou

Pamatujete, co bylo před dvěma lety? Možná se vám narodilo první dítě, možná jste zrovna odmaturovali, možná jste tehdy potkali holku svých snů, která dodnes chodí s vaším nejlepším kámošem... Pro nás tehdy ještě koláže vyráběl TMBK a Jiří Kajínek dostal od Miloše Zemana milost. Jó, to byly časy.

Zlatá doba, kdy jsme ještě netušili, kam to všechno dospěje. Že v květnu bude horší počasí než v zimě, že ve Spojených státech, zemi zaslíbené, budou zakazovat potraty, nebo jak skončí Hra o trůny. Doba, kdy jsme si mysleli, že udělení amnestie a velebení odsouzeného dvojnásobného vraha je ta největší prasárna, která se může v Česku stát.

No! Pojďme si tyto naivní časy připomenout galerií skvělých vtipů jak od zmíněného TMBK, tak od tvůrčích lidí internetu, a to právě na téma Kajínek na svobodě. Aspoň něco z toho prostě vykřesáme!

A tady si prohlédněte práci našeho aktuálního kolážisty Vaina, který si s TMBK v ničem nezadá!


Komentáře

Doporučeno pro vás