Pozor na podezřelého politika z Hodonína! Volejte na něj policii! – G.cz
Vyhledávání

Pozor na podezřelého politika z Hodonína! Volejte na něj policii!

Hrdému Čechovi Romanu Sedlačíkovi strašně vadí černoši, ale sám žije s Romkou. Ten bílý muž a echt vlastenec je prostě velmi velmi nedůsledný.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 8.8.2017, 07:30

Hodonínský zastupitel a bývalý místostarosta Roman Sedlačík, který momentálně kandiduje do Sněmovny za Řád národa – Vlasteneckou unii, zavolal policii na černošský pár, který se procházel po městě. Na svém FB profilu pak napsal tohle:

Jen proto, že má někdo jinou barvu pleti, by ho měla perlustrovat policie?! Níž už Sedlačík klesnout nemohl. Je to děsivé a navazuje to na nejtemnější tradice českého bonzáctví – zvlášť proto, že se toho nedopustil nějaký nácek ze 4. cenové, ale politik. Přesně stejně udávali „všímaví čeští občané“ gestapu židy, přesně stejně boznovala dělnická lůza kulaky a buržousty sboru národní bezpečnosti.

Sedlačík, který se netají svou sympatií k rasistické skupině Ortel, redaktorům iDnesu později řekl: „Jednal kvůli strachu o svou rodinu. Pán říkal, že přijel z Německa a narodil se v Nigérii. Mluvil lámanou angličtinou. To mně připadalo divné…“ Až tedy někde potkáte xenofobního udavače Romana Sedlačíka z Hodonína, hned volejte policii a chtějte, aby ho legitimovala. Chová se podezřele, což nám připadá divné. Vypadá takhle:

Nechápu lidi, kteří si Sedlačíka nevšímají a pomalu si na něj zvykají. Žádám všechny občany: nebuďte ze Sedlačíka připosraní, využijte svého práva nechat ho na každém kroku legitimovat. Máme městskou i státní policii, která nám má přeci pomáhat a před Sedlačíkem nás chránit!

Poněkud pikantní je, že Sedlačíkova partnerka Marika Ferková (viz foto nahoře) nemá geny etnické Češky – ani podle jména, ani podle vzhledu. Osobně je mi naprosto jedno, pokud Sedlačík žije s Romkou. To je každého osobní věc. Jen je velmi pokrytecké, když „vlastenec“ na černé „cizince“ volá policii a pak sdílí stůl i lože se snědou „cizinkou“. Podle jeho zvrhlé logiky by přece měla policie na ulici preventivně kontrolovat i Mariku Ferkovou. Ať máme jistotu, co k nám sem leze, ne?

A TADY se seznamte se sedmi fázemi vlasteneckého xenofoba.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu