fb pixel Povolební humor v praxi: Velká galerie koláží, které vás zahřejí víc než Bohemia Energy – G.cz
Vyhledávání

Povolební humor v praxi: Velká galerie koláží, které vás zahřejí víc než Bohemia Energy

+ DALŠÍCH 18 FOTEK + DALŠÍCH 19 FOTEK

Volby do Poslanecké sněmovny, Hra na oliheň, migranti nám vemou chalupy, ukrývání prezidenta Zemana, krach Bohemia Energy, ale i pád komunistů a sociálních demokratů. I takový byl letošní měsíc říjen, který považujeme za nejepičtější říjen za poslední dekádu. Není se čemu divit, když se toho děje tolik. Naštěstí na všechno dohlíží náš dvorní kolážista Vain.

Martin Miko
Martin Miko 1.11.2021, 14:13

Říjen je za námi a my jsme plní naděje, obav z další pandemie a strachu ze zdražování energií. Ke všemu jsme měli právo vyjádřit se nejen články, ale i kolážemi. Zatímco éra Babiše skončila, tak nyní přichází doba Fialova. Vypadá to prozatím tak, že z Babiše bude silná opozice podpořená médii z MAFRY, takže se pravděpodobně máme na co těšit. Do toho všeho nám pan prezident svolal zasedání sněmovny na 8. listopad, nicméně už několik dnů o něm nikdo znovu nic neslyšel. Pana prezidenta totiž smí vidět pouze vyvolení jedinci, a pak nám o něm vyprávět do médií. Naposledy ho například navštívil ombudsman Křeček, který o něm řekl, že prezident není nijak omezen ve svých právech, přijímání návštěv a komunikaci s nimi. My bychom raději ocenili, kdyby pro nás natočil nějaké video s vřelým pozdravem a vysvětlením toho, co se vlastně v posledních týdnech, ne-li měsících, na Hradě děje. Jenže to se nejspíš nedočkáme.

Pokud nesledujete zprávy a zajímá vás, o co všechno jste za poslední měsíc přišli, doporučujeme si projet následující galerii. Ta je plná koláží reagujících na současnou situaci v naší zemi.

A co nám přinese listopad? No nemůžeme se dočkat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články