fb pixel Potvrzeno: Tarantino točí film ve stylu Pulp Fiction z období řádění Mansonovy rodiny, hlavní star je DiCaprio – G.cz
Vyhledávání

Potvrzeno: Tarantino točí film ve stylu Pulp Fiction z období řádění Mansonovy rodiny, hlavní star je DiCaprio

Odehrávat se bude v Los Angeles během léta, kdy ve městě řádili přívrženci Charlese Mansona. Hlavním tématem je podle všeho vražda těhotné modelky Sharon Tate. DiCaprio a Tarantino spolu pracovali už na filmu Nepsoutaný Django. Pro Leonarda to bude první film od doby, co získal Oscara za snímek The Revenant. + DALŠÍ 1 FOTKA

Quentin Tarantino má hotov nový scénář a rozhodně se ho nebojí použít! Zahraniční média potvrdila několikaměsíční spekulace o tom, že kultovní režisér chystá snímek z období vražedného řádění přívrženců Charlese Mansona - a nejen to. Je definitivně jisté, že jednou z hlavních hereckých hvězd bude Leonardo DiCaprio.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 14.1.2018, 09:12

Leo jako vůdce kultu?

Fanoušci Tarantina, jásejte! Velký tvůrce chystá novinku, a to ne jen tak ledajakou. Milovník béček a hektolitrů krve Quentin totiž pracuje na novém projektu. Ještě nevím, jak se to bude jmenovat nebo o čem bude příběh snímku, jasné je ale to, že se bude jednat o počin ve stylu Pulp Fiction a děj se odehrává v roce 1969 v Los Angeles.

V této době ve městě řádili přívrženci nedávno zesnulého a nechvalně proslulého vůdce pekelné sekty Charlese Mansona. Jendou z jejich obětí byla i modelka Sharon Tate, manželka režiséra Romana Polanského, kterou šílení mansonovci odpravili v osmém měsíci těhotenství.

Snímek by měl mít premiéru 9. srpna 2019, tedy v den 50. výročí Sharonina zavraždění, pro roli krásné nešťastnice byla oslovena Margot Robbie. Zatím není jasné, zda part přijala, nebo ne, o jednom jménu už ale rozhodnuto je. Tarantino po letech opět spojí síly s Leonardem DiCapriem, se kterým pracoval na filmu Nespoutaný Django. Pro Lea to bude první film od doby, co - konečně - dostal Oscara za snímek The Revenant.

A tady máte 23 zajímavostí, které jste zřejmě nevěděli o filmu Pulp Fiction.

Podobné články

Doporučujeme

Další články