fb pixel Pomočený Zeman se šíří jako oheň, který nelze zastavit – G.cz
Vyhledávání

Pomočený Zeman se šíří jako oheň, který nelze zastavit

Miloš je nám zase o něco bližší
Zdroj: facebook.com

Kladenský Deník zveřejnil aktuální fotku Miloše Zemana a jeho drobné ‚nehody‘. Jde o pokračování trenýrkové kauzy? Noviny už fotku i článek stáhly, ale po internetu se vesele šíří dál.

Gement
Gement 22.9.2015, 15:26

Trenýrkové kauzy na Hradě jste si určitě všimli. Prezident Zeman a jeho mluvčí Ovčáček na ni reagovali předvídatelně. Zatímco pan prezident vynadal aktivistům do blbečků, Ovčáček mluvil o fašizaci. Ani jeden z nich nevzal neškodnou performanci s humorem a nadsázkou, oba zrudli a začali chrlit nadávky. Jejich reakce byla natolik přepjatá, až by si člověk snad myslel, že jde o něco víc než pouhou symboliku spodního prádla. A teď to vypadá, že jsme na onen skrytý podtext konečně přišli.

Kladenský Deník totiž dnes zveřejnil článek o prezidentově návštěvě Masarykovy vatry v Lánech. O pár hodin později byl článek stažený, ale několika čtenářům se podařilo udělat screenshot, který teď koluje na sociálních sítích. Důvod? Pan prezident evidentně buď trenky nenosí, nebo má nepříliš kvalitní slipy, které v případě mírného učůrnutí propustí moč i skrz džínovinu. Jinými slovy – prezident se doslova pochcal a Penta, vlastník Deníku, se pro změnu podělala, a pozorného čtenáře o tuhle zprávu nekompromisně připravila. Internet má naštěstí tuhý kořínek a tisíce očí, takže dostat z něj něco, pokud už jste to na něj jednou umístili, je zatraceně těžké.

Přitom stačilo fotku jen drobně vyretušovat, tak jako se to v osmdesátých letech dělalo Gorbačovovi, když grafici pečlivě retušovali jeho poskvrněné čelo. Podobný článek by navíc mohl Zemanovi jedině pomoct. Lidem by mu ho alespoň chvilku bylo líto. Kolumbijský prezident Juan Manuel Santos se nedávno během svého projevu pomočil a hrdě ho dokončil s vlhkým rozkrokem:

Novináři neváhali a napsali o tom. A Santosovi vyletěly preference vzhůru. Protože lidé pochopili, že po operaci prostaty se moč prostě blbě zadržuje a že jejich prezident je prostě jeden z nich – taky jen člověk. Právě taková nepříjemnost tedy mohla být pro Zemana hotovým darem z nebes. Novináři mu to takhle zkazí! Miloš Zeman by rozhodně podobnou fotku přešel s úsměvem, ale autocenzura kladenských novinářů je prostě hodná nejhorších tradic bolševické novinařiny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články