Pohádky na drogách: 8 kouzelných příběhů pro starší a pokročilé – G.cz
Vyhledávání

Pohádky na drogách: 8 kouzelných příběhů pro starší a pokročilé

Zdroj: TMBK

O víkendech televize věnují čas vysílání pohádek. Co když jsme ale kouzelným příběhům již odrostli a máme jiné zájmy? Pro náročné diváky, kteří zůstávají v srdcích dětmi, jsme připravili osmero pohádek, v nichž kouzla zastupují drogy a místo krále zemi vládne dealer.

Jan Palička
Jan Palička 4.2.2018, 14:00

1) O perníkové chaloupce

Jeníček a Mařenka si v lesní chýši zřídí tajnou varnu pervitinu. Jejich činnost je ale odhalena v rámci tajné policejní operace Ježibaba. Pohádka končí vpádem protidrogového komanda, zatčením obou protagonistů a jejich odsouzením na 10 let za drogové delikty.

2) Dealer Emanuel a Maková panenka

Romantický příběh o vztahu opiového barona Emanuela k narkomance přezdívané Panenka. Ta je nejprve jen jednou z mnoha sexuálních otrokyň Emanuelova kartelu, posléze si k sobě ale naleznou cestu a společně pokuřují za svitu měsíčku.

3) Pikohontas

Indiánská princezna zcela propadne bílému prášku od bílého muže a za drogy utratí veškerý kmenový majetek. V totálním deliriu jako halucinující troska je následně spatřena, jak se pokouší rozmlouvat se stromy.

4) O Pejskovi, kočičce a varničce

Pejsek s kočičkou se rozhodnou přivydělávat si na granulky výrobou metamfetaminu. Do směsi nicméně nezkušení vařiči přidali vše od prášků na chřipku po benzín a způsobili tak smrt několika narkomanů, kteří od nich drogy zakoupili. Za trest byli odsouzeni na doživotí v přísně střeženém útulku.

5) Císařův pikař, pikařův císař


Na dvůr císaře Rudolfa Vyprcanýho je pozván proslulý alchymista Magistr Kárry. Ten se zde pokouší přetvořit cukr na pervitin. Když se mu zadaří, okamžitě kontaktuje vladaře, že už tam měl fetovat čtyři minuty, magor. Pohádka má šťastný konec v podobě svatby, během které si svatebčané můžou zahajlovat.

6) Herrák Potter a princ dvojí dávky

Herrák v deseti letech zjistí, že je drogově závislý a tak je zavřen do proslulé odvykací léčebny v Bradavicích. Zde se seznámí s Heroinem Weasleym a Heroinmionou Grangerovou, se kterými ho pojí obliba v těžkých drogách. Největšími nepřáteli jsou pak Draco Metamfetamoy, kterému bohatí rodiče financují ten nejlepší fet, a obávaný dealer Valiumord, který prodává nejsilnější odrůdu marihuany zvanou Avada Trávadra.

7) O kocouru Pikešovi a kozlu Kokešovi

Zvířátka na vesnici začnou z dlouhé chvíle fetovat. Závislost je ale brzy silnější než kocour s kozlem, kteří musejí prodat svého kamaráda prase Pašíka na maso ultrapravicovému dealerovi kocouru Nácíčkovi. Příběh obsahuje i kontroverzní pasáž, ve které Pikeše unesou cikáni, protože jim nezaplatil dávku.

8) Šíleně sjetá princezna

Princezna Helena trpí depresemi a žádný princ jí nedokáže rozveselit. To se povede až princi Václavovi, který zjistí, že princezna nepotřebuje lásku, ale drogy. Po pár jointech je princezna veselá jak nikdy a navíc si i prozpěvuje.

Zde se pak můžete podívat na to, které pohádkové postavy jsou ve skutečnosti homosexuálové.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu