Pět důvodů, proč byste měli zbystřit, když vám ve Zverimexu chtějí prodat mambu zelenou – G.cz
Vyhledávání

Pět důvodů, proč byste měli zbystřit, když vám ve Zverimexu chtějí prodat mambu zelenou

Zdroj: Profimedia.cz

Chovat zvířátko je super. Děti, které vyrůstají se zvířetem, mají údajně vyšší imunitu, jsou hodnější, lepší a nebudou v dospělosti šňupat kokain ani vyhlazovat vesnice. Kdyby Áďa Hitlerů měl koťátko, kde jsme teď mohli být! Podle lékařů by se dítě mělo vystavit alergenům zvířat co nejdříve. Pokud zvažujete nákup mazlíka, vysvětlíme vám, proč třeba aktuálně populární mamba zelená není zrovna nejchytřejší nápad.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 4.10.2018, 12:20

1. Je jedovatá

Možná vám přijde, že po letech soužití s vaší matkou vydržíte cokoliv. Že nemůže existovat tvor, který by byl jedovatější než její příspěvky do diskuze stran vašeho oblékání, kamarádů a tak nějak celkového přístupu k životu. Věřte, že může být hůř. Mamba je jedovatá přece jen o trošku víc. Nebo jste snad někdy po rozmluvě s matkou skončili v umělém spánku? Vyspávání urputné kocoviny se nepočítá.

2. Je jedovatá

Lidé si pořizují zvířátko, aby se s ním mohli mazlit. Jak známo, i s hadem lze zažít úzký tělesný kontakt. Takový hroznýš! Přátelsky si vás ovine, to je přeci kamarád! Mamba je vedle něj jen nepříjemná hysterka.

3. Je jedovatá

Existuje jen jeden důvod, proč byste měli chovat zvířátko, které se nemazlí a je silně nepřátelské – chcete to zvířátko sežrat. Slepice uhraje odklad exekuce snášením vajec, ale co taková mamba? Chcete ji pohladit – je nasraná. Chcete ji vyvenčit – je nasraná. Sáhnete jí na vejce - je nasraná. Nasraná mamba není parťák do nepohody, ale nakrájet ji do sekané si troufne málokdo.

4. Je jedovatá

Koupit si pejska je legální. Koupit si andulku je legální. Koupit si mambu zelenou je legální jen za určitých okolností. Když si nelegálně pořídíte mambu a ona vás pak uštkne, budete mít po oživení mrzení se zákonem.

5. Je jedovatá

Už jsme říkali, jak moc je mamba jedovatá? Je tak jedovatá, že když kousla Chucka Norrise do nohy, musel si ji ukousnout a nechat si narůst novou. Tak moc je mamba jedovatá.

Zdravíme do Hlubočep a necháváme zahrát písničku Mamba no. 5!

A tady další písničky - tentokrát ty, jejichž textu jste jako děti zaručeně rozuměli úplně blbě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články